Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Szerintetek jó ez a babakocsi?

Szerintetek jó ez a babakocsi?

Figyelt kérdés
[link]

2020. júl. 19. 18:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

A te igényeidtől függ.

Nekem nem lenne jó, mert pici a kereke...

2020. júl. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Cybexszel nem tudsz mellé fogni.
2020. júl. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkét választ! Rohangálós babakocsinak kellene.
2020. júl. 19. 20:17
 4/15 anonim ***** válasza:
68%
Én meg sem nyitottam volna, mert vidéken lakunk, macskaköves járdák, földes/murvás utak, "remek" minőségű utak mindenhol. De mondjuk Budapest belvárosába biztos ilyesmit vennék.
2020. júl. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Wow! Ezt még nem is láttam. Ha egy éve lett volna, tuti ezt veszem a Balios S helyett.

Cybex-ben a kisebb kerék is elmegy kavicson, murván, homokon. Volt egy cybex esernyőkocsink, annak volt kb. ekkora kereke. Elment a homokos tengerparton is.

(De hozzá teszem: ezt még nem láttam élóben. Neten is csak most. De nagyon király a súlya, a hálós támla, a kupola pedig a balios-é)

2020. júl. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
71%

Ez gyakorlatilag a lebutított Mios lenne? Esetleg azt erre lecserélik? Érdekes, mert kb majdnem ugyanaz csak az árából lefaragtak ~50 ezret, meg 3 kg-t.

Rohangálós babakocsinak ez szuper amúgy. Kicsi, kompakt de teljesértékű, nagy kosara van, feléd is nézhet a gyerek, teljesen dönthető. Miosunk van és a hálós háttámla nyáron egy áldás a gyereknek. A Cybex pedig nagyon megbízható, minőségi márka.

2020. júl. 20. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2020. júl. 20. 08:06
 8/15 anonim ***** válasza:
32%
Ami még királyabb (ha fiad van) az ez: [link]
2020. júl. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
49%

8-as, miért?

Csak árban. De a twist sokkal rosszabb funkcionálisan. Lábtartó hiánya, kisebb kupola, hevederes támla, nehezebb, nincs karfa...

És miért fiúnak? A kék uniszex.

2020. júl. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
73%
Mert ez a legkompaktabb utazós babakocsi aminek relatíve nagy kerekei vannak és a szülő felé is nézhet. A lábtartót a gyerekem már 1,5 évesen túlnőtte és inkább kényelmetlen volt neki, hogy ott volt és nyomta a bokáját egyébként a kérdésben szereplő babakocsinak sincs. A kupolája nagy, még ha megnézed van egy cipzárral zárt rész a képen amit pluszban le lehet hajtani. A hevederrel szerintem semmi gond nincs. A karfát a gyerekem szétrágta ezért amúgy is le kellett venni meg egyébként milyen funkciója van ami létszükséglet? Súlyban egy kg-val nehezebb de cserébe korrekt méretű kerekeket kapsz. Nyilván jó lehet a kék kislánynak is de szerintem inkább kisfiús, viszont ezzel a barna bőrrel gyönyörű. Árban pedig a legjobb üzlet szerintem. Egyéb kérdés?
2020. júl. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!