Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Hogyan oldjam meg a babakocsi...

Hogyan oldjam meg a babakocsi kérdést két gyerekkel?

Figyelt kérdés
Még csak 13 hetes terhes vagyok, de már most foglalkoztat a babakocsi kérdés. Van már egy 17 hónapos lányom, vele sport babakocsit használunk. Mire megszületik a kistesó, ő 2 éves lesz nagyjából. De neki is fog még kelleni a babakocsi. Hogyan fogom megoldani két gyerekkel ezt a kérdést? Ahol kicsi a korkülönbség, ti hogyan oldottátok meg?

2020. júl. 9. 13:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
61%
Testvérkocsi?
2020. júl. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Testvérkocsi, testvérfellépõ, esetleg, hordozó eszköz.
2020. júl. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
78%

Testvérfellépőből már vannak olyanok amin ülni is tud a nagyobb.

Ha belefér akkor esetleg testvérkocsi (Nuna Demi Grow, Maxi Cosi Lila, Uppababy Vista, Cybex Gazelle S, Joolz Geo).

Vagy hordozd a picit ameddig tudod és a nagy marad a babakocsiban. :)

2020. júl. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
81%

Mire használjátok a babakocsit? Milyen táv, milyen gyakoriság?

Csak azért kérdezem, mert átlagos mozgásfejlődésű gyerek 2 évesen elég szépen sétál normál távokon, max. testférfellépőben gondolkodnék.

Vagy hordozásban a kisebbnek az első fél évre.

Nálunk 3 év a korkülönbség, de a nagy 2 évesen indult el, kb. úgy közlekedett 3 évesen mint m@s 2 évesen, de végül nem vettünk semmit. Párszor mondjuk jól jött volna.

2020. júl. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
73%
Miért vagy benne biztos, hogy kelleni fog majd a 2 évesnek a babakocsi majd? Egyáltalán nem kötekedésből írom, csak azért, mert én is törtem rajta a fejem, az én lányom másfél éves volt amikor megszületett a pici, de úgy alakult, hogy akkorra már egyáltalán nem használtunk babakocsit. Úgy közelekedtünk, hogy a pici rám volt kötve kendőben, a nagy kézenfogva jött mellettem. De ha kellett volna még babakocsi, akkor is kendőztem volna szerintem a picivel, a nagyot meg toltam volna babakocsiban.
2020. júl. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
83%
Nálunk ugyan nem jött a tesó, de 2-3 éves kora között 2x ült a gyerekem babakocsiba, mind2x állatkertbe mentünk, és ez tűnt a legpraktikusabbnak napközbeni alváshoz, evéshez is. Amúgy decemberi, és januártól lett teljesen önjáró, szóval tényleg pont 2 évesen került ki a kocsiból.
2020. júl. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
56%

Két évesen már rég elhagytuk a babakocsit. Mindenhová sétálva mentünk. Ha akkor született volna a kistesó, vettem volna a babakocsihoz testvér fellépőt, hogy ha elfárad (akkoriban 2-3 km-t tudott gyalogolni, ez szinte mindenhova elég volt), ne legyen gond útközben. A kistesó pedig ment volna a babakocsiba.


Ha mindenképpen szeretnéd a kocsit a nagynak, a hordozó is jó ötlet, van olyan, amit már egészen pici kortól lehet használni. Én nem cserélnék ezért babakocsit, mert két év felett nem nagyon látom már értelmét. Ebben a korban általában tudnak motorozni, hamarosan futóbiciklizni, lenne elég eszköz, ami kiváltaná, és sokáig lehetne használni.

2020. júl. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
65%

Sokan leírták előttem a lehetőségeket.

Az én fiam 2,5 most született a tesója. Lassan egy éve nem babakocsizik, de a kicsi születésével és azzal, hogy őt tolom benne is fellobbant a vágy, része akar lenni a dolognak (az egészséges testvérfeltékenység című fejezet) így a babakocsi alsó tárolpjában ült eddig. Aztán megérkezett végre a testvérfellépő. Olyat vettünk amin ülni is lehet és teljesen oda meg vissza van tôle. Nagyfiús de mégsem marad ki a dologból, nekem is könnyű mert pikk pakk tudok közlekedni velük. Minimális plusz súly és helyet sem fog sokat. A babakocsit nagy százalékával kompatibilis.

2020. júl. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az nekem is megfordult a fejemben, hogy egy kétévesnek már nem fog kelleni a babakocsi. Testvér fellépős viszont jó lehet, mert ha netán elfárad, akkor tudja használni. A testvér kocsira is gondoltam, csak félek, hogy nem fogjuk tudni rendesen kihasználni, mert lehet hogy az akkor kétéves lányom már nem igazán marad meg a kocsiban. Ráadásul hely sem nagyon van tárolni. Hordozni a kicsit még nem igazán fogom tudni, mert januárra vagyok kiírva és télen nem a legegyszerűbb.
2020. júl. 9. 14:12
 10/19 anonim ***** válasza:
19%

3-as jól mondja


4 hónaposom és 2 évesem van


2 éves csak itthon alszik a kocsiban..


Hordozok is, ha kell.


Teljesen felesleges ezen pörögnöd most



Barátnőmék megvették csillióért a testvérbabakocsit

3-szor használták.. erőlködtek a témával..

Aztán inkább eladta

2020. júl. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!