Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Akik az utcán parkolnak az...

Akik az utcán parkolnak az autóval, hol tároljátok a gyerekülést?

Figyelt kérdés
Nem egy nagyon drága fajtáról van szó, de nem szeretném, ha emiatt feltörnék a kocsit, viszont folyton felvinni a lakásba elég bonyolult és időigényes lenne.
2020. júl. 22. 10:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%
Emiatt nem fogják feltörni. Ha mondjuk megállsz egy boltnál viszed magaddal a gyerekülést, nehogy feltörjék a kocsit?
2020. júl. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
95%

Bennehagyom az autóban. Nem hallottam még olyat, hogy a gyerekülés miatt törték volna fel a kocsit.


Ha ennyire parázol, akkor tedd be a csomagtartóba.

2020. júl. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat. nem régóta van autónk, nem tudom, miért szokták feltörni, és miért nem.


még régen apámét feltörték, és ellopták a szerszámait, de volt egy kis apró is a kocsiban, lehet, hogy szem előtt volt, és az tetszett meg valakinek.

2020. júl. 22. 10:45
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Én is bennehagyom. Nem gondolnám, hogy ezért feltörik az autót.

Kicsit macerás lenne minden elindulás előtt macerálni vele 10 percet mire visszarakom a helyére.

2020. júl. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
93%
Nem szoktak gyerekülésért autókat feltörni legalábbis extrém ritka eset lehet. Emiatt ne aggódj. Mi bent hagyjuk a kocsiban.
2020. júl. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
rendben, köszönöm!
2020. júl. 22. 10:47
 7/19 anonim ***** válasza:
93%
Be van Isofixezve a Cybex gyerekülés a kocsiba, szedje ki cipelje fel-le és tegye vissza minden alkalommal akinek hat anyja van. Gyerekülésért nem szoktak kocsikat feltörni, nyugodtan hagyd benne.
2020. júl. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Csomagtartóban.
2020. júl. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Értem, de a miénk nem isofixes, bár így is nagy macera lenne le-fel vinni. Amúgy a gyerekkel nem autózunk sokat, főleg a férjem használja egyedül az autót.


Na mindegy, köszönöm azért.

2020. júl. 22. 11:06
 10/19 anonim ***** válasza:
89%

Nézd, ha feltörik, kisebbik gondod lesz, ha neadjisten elviszik az ülést.... Inkább ellopni szokták az autókat, feltörni max ha látható érték van benne.

De ha nem rendkívül értékes a jármű, és nem laktok mordorban, akkor semmi félnivalód nincs.

Különben sosem hallottam még ilyet, hogy bárki rendszeresen kivenné a gyerekülést. Nálunk a férjem céges autójában is van, és a családi autóban is.

2020. júl. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!