Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Ikerbabakocsi?milyen fajta...

Ikerbabakocsi?milyen fajta ikerbabakocsi jo?

Figyelt kérdés
Milyen ikerbabakocsi a legjobb? Amelyik egymás mögött van, vagy az egymás melletti? Nem tudok dönteni.
2020. aug. 17. 06:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj ahhoz viszonyítva választani, hogy merre fogtok gyakran sétálni, mekkora kapun, ajtón kell majd beférjen. Mi családi házas övezetben lakunk városban, de a keskeny járdán már nem fért volna egy az egymás melletti, a kapuk, bejárati ajtók méretén sem tudunk változtatni. Szerintem praktikusabb az egymás mögötti vagy ami egymás alatt-felett van elcsúsztatva.
2020. aug. 17. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon tudom ajánlani a Bugaboo Donkey3 Twin nevezetű babakocsit. Ez ugyan egy egymás melletti modell, de a váza épp hogy szélesebb, mint a sima babakocsiknak. Hatalmas kupolája van, elmegy minden terepen, tágasak az ülések, (szinte) minden ajtón befér (1x-2x jártam úgy, hogy nem fért be, igaz, még csak 2 hónapja használjuk). A mozeskosár és a sportülés nem külön vázon van, hanem van egy váz és a textilt kell fajta kicsrélni, így helytakarékosabb és környezettudatosabb is, mintha külön vázon lennének. Egész kicsire össze lehet csunki. Egyébként próbáltam én is az egymás mögötti babakocsit (bababoltban), de nagyon borulékonyak, főleg ha baba van benne (az eladó is mondta, hogy ez az egy nagy hátrányuk van ezeknek a típusú babakocsiknak.

Ez az én személyes tapasztalatom. Nagyln boldog babavárást, kellemes vásátolgatást és meghitt babázást kívánok🙏❤️.

2020. aug. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
*Nagyon
2020. aug. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Énis pont ezt a bugaboo kocsival szemezek

Köszönöm hogy irtál😊

Nektek jo egeszseget a babókkal❤️

2020. aug. 17. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!