Szerintetek korai lenne eladnom a 3in1 babakocsit?

Figyelt kérdés

9 hónapos a babám, a mózest és az autós hordozót már nem használjuk. Maradt a sportrész. Van egy könnyebb szerkezetű kis sport babakocsink pluszban, meg egy csatos hordozónk, most így nyáron csak ezeket használjuk.

A 3in1 sportrésze zártabb, vastagabb anyagú. Szerintetek szükségem lehet rá még a télen? Csak sétálni szoktunk, vagy max a szomszédos utcáig ahol az orvosi rendelő van.

Ti mikor váltatok meg/raktátok el a 3in1 kocsit teljesen?

Köszi a válaszokat! :)


2020. aug. 19. 20:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
55%
7 hónapos a fiam, most hétvégén adjuk el a 3in1-bent.
2020. aug. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem már nem lesz rá szuksegetek. Mire igazán hideg lesz, lépegetni fog a manó. Akkor meg már inkább az alacsonyabb sportkocsik jobbak, ki-beszállni könnyebb. Plusz már úgyis kezes labas anorakba fogod öltöztetni, ha nagyon hideg lesz.
2020. aug. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
54%
A kicsivel mar egyaltalan nem is vettunk 3in1-t, a naggyal szinte sosem hasznaltuk. A kicsivel rogton egy teljesen dontheto, konnyu sportbabakocsit vettunk, es bele egy teli bundazsakot.
2020. aug. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem nyugodtan add el. 9 hónapos volt a kislányunk mikor már nem használtuk de aztán 1 hónappal később kiderült, hogy terhes vagyok úgyhogy nem adtuk el a babakocsit.
2020. aug. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Egyelőre nem tervezünk még egy gyereket, csak a helyet nagyon foglalja. De akkor megválok tőle.
2020. aug. 19. 21:06
 6/14 anonim ***** válasza:
82%
Én az utolsó gyerek 3 éves koráig megtartottam, de mi szívesen használtuk a sportrészét.
2020. aug. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
24%

Én is árulom.


Egyszerűen a váz nem fér be az én kocsimba és rajottem, h hiába könnyű meg osszecsukhato, bazi nagy a külön sportokhoz képest.


Ugyh én vettem egy tényleg könnyű, dönthető sportot és azt használjuk


Utólag nem is vennék 3in1 babakocsi, de ez nem kérdés :D


Illetve a lányom most kapott triciklit 1 éves szülinapra (de amúgy 10 hótól lehet használni) így setahoz az is opció lehet már :)

2020. aug. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Látom itt járt a lepontozóbajnok :/
2020. aug. 20. 06:44
 9/14 anonim ***** válasza:
85%
#8 Pedig érdekes, hogy csak 1 ember írta azt, hogy megtartotta a kistesók miatt :)
2020. aug. 20. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
70%
Valaki utalja biztos a sport babakocsikat 😀🙈
2020. aug. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!