Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » 20 hetes vagyok most, szerinte...

20 hetes vagyok most, szerintetek nem túl korai mármegvenni a babakocsit?

Figyelt kérdés
Most láttam egy használt de jó állapotút neten, ráadásul pont az a típus és szín amit kinéztem már régebben, de már sehol nem kapható... Meg merjük venni szerintetek?
2015. márc. 25. 12:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne? Babonás vagy?

A jó ajánlatra le kell csapni ;)

2015. márc. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nem voltam babonás, 30. hétre minden megvolt. Akciókat kerestünk és találtunk, sokat lehet nyerni rajta. Én biztosan megvenném a helyedben.
2015. márc. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Csak egy kis megerősítésre várok, bár pár kisruhát már úgyis vettem, úgyhogy talán már a babakocsi nem számít:)
2015. márc. 25. 12:33
 4/17 anonim ***** válasza:
csapj le rá:-D
2015. márc. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
És ti vettetek/vennétek használt babakocsit? Nem szeretnénk nagyon extrát amúgy sem túl drágán, de ha megnézzük személyesen és jó akkor nem gond, ugye? Mire figyeljünk majd, mit nézzünk meg rajta? (3 funkciós babakocsi)
2015. márc. 25. 12:36
 6/17 anonim ***** válasza:
Mi is használtan vettünk, harmadáron, mint ha új lenne. Apró részeire szétszedtük, összeraktuk, tologattuk, minden része mindenhová stimmelt, nem akadt, stb. Így megvettük. Imádjuk. :) Egész egyszerűen a gyerekek egy idő után kinövik, ezért adja el a többség, nem azért, hogy nyerészkedjen egy rossz kocsival :) Nézzétek meg alaposan, de nem kell túlaggódni! :) Jó lesz! :) :) Boldog babavárást! :)
2015. márc. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Azért egy húsz hetes terhesség már igen-igen valószínű, hogy megmarad. Amikor terhes voltam az ikreimmel, úgy 24. hétre már mindenük megvolt, mert mi van, ha be kell feküdni...? Úgy nagy macera lett volna beszerezni a dolgokat. Szerencsére végig húztam, de egy percig meg nem fordult a fejemben, hogy túl hamar vásároltam nekik. Szerintem ne hagyd ki, ha jót találsz. Most még van energiád megnézni, átgondolni, esetleg meg is gondolhatod még magad, stb.
2015. márc. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Én várnék a 30-32. Hétig.
2015. márc. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%

30 hetesen halt meg a babám fertőzés miatt, így nem veszek most semmit. Amikor megszületett, megveszünk mindent.

Elég nyomorult érzés volt összepakolni a babaruhákat.

Tehát én a nemre szavazok.


Valaki írja, h valószínű, hogy már nem lesz semmi baj... Bármikor lehet baj, szülés alatt, után is.

2015. márc. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy ilyen csapás ért, de ne haragudj, enyni erővel vigyék haza pucéran és aludjon a szőnyegen, mert az újszülöttek körében is van légzésleállás, és ki tudja, nehogy elkapkodják... Tudja mindenki, hogy történnek tragédiák, de így nem lehet élni, hogy ettől fél valaki egész életében. A lényeg veszik ezzel el. Örülni és nem félni az élettől.
2015. márc. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!