Szerintetek korai lenne eladnom a 3in1 babakocsit?

Figyelt kérdés

9 hónapos a babám, a mózest és az autós hordozót már nem használjuk. Maradt a sportrész. Van egy könnyebb szerkezetű kis sport babakocsink pluszban, meg egy csatos hordozónk, most így nyáron csak ezeket használjuk.

A 3in1 sportrésze zártabb, vastagabb anyagú. Szerintetek szükségem lehet rá még a télen? Csak sétálni szoktunk, vagy max a szomszédos utcáig ahol az orvosi rendelő van.

Ti mikor váltatok meg/raktátok el a 3in1 kocsit teljesen?

Köszi a válaszokat! :)


2020. aug. 19. 20:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
53%

Én vagyok aki megtartotta a babakocsit, mert jött a kistesó, de en is le lettem pontozva🤷

Csak az nem, aki azt irta,hogy nem adta el(rajtam kivul).

Szóval nem en pontozgattalak le ha azt hiszed:) en epp, hogy zöld pipát nyomtam mindenkinek.

2020. aug. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
69%
#11 Jaj dehogy hittem 🙈 Arra írtam, hogy véleménytől függetlenül mindenki le lett pontozva, de csak 1 ember volt, aki írta is, hogy nem adta el. Tehát a nagy pontozó huszárok meg sem szólaltak.
2020. aug. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
55%
Jaj oke, gondoltam egyebkent, hogy nem rosszbol irod, ugyhogy akkor ne haragudj:)
2020. aug. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
55%
Igen most latom,hogy írta valaki, a kistesokat, akkor bocsi a felreertesert.
2020. aug. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!