Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Hasznalt,szuper allapotu...

Hasznalt,szuper allapotu Stokke Xplory V5 vagy vadonat uj Espiro Next 3in1? Melyiket valasszam?

Figyelt kérdés

Elso babankat varjuk es szeretnenk strapabiro, stabil babakocsit valasztani, ami majd a kisteso(k)nak is jo lesz. Falun elunk, kertes haz, habar aszfalt van a kapunk elott, helyenkent azert docogosebb az ut. Annyira sokat nem utazunk, de fontos a konnyu osszecsukas. Az autonk csomagtartoja atlag meretu, nem nagy a bemeneti nyilas.

Ezt a ket babakocsit neztem, a Stokke Xploryt azert, mert reg nagyon sokat vigyaztam az uncsim gyerkoceire, nekik ilyen van,csak regebbi kiadas. Azt ismerem kozelebbrol. Persze egy ujat soha nem engedhetnenk meg magunknak, de hasznaltan meg belefer.

Az Espiro Nextben tetszik a teleszkop, a nagy kerekek, a beepitett szunyoghalo es hogy latszolag konnyu osszecsukni es nem foglal akkorat, mint az Xplory. DE.. kisvaros mellett elunk, nincs lehetosegem uzletben nezni, kiprobalni kocsikat, igy csak a netes rendeles marad. Szoval Esprirot meg nem lattam eloben.



2020. aug. 29. 07:51
 1/7 anonim ***** válasza:
63%

Egyiket se?

Az Xplory minden csak nem stabil, nem terepre való, nem csukható kicsire.

Az Espiro pedig a minőségéhez képest drága.

Pl: egy Cybex Balios S-t újonnan megvehetsz mózessel 120-ért és sokkal stabilabb, jobb minőségű kocsi. Mondjuk a mózes is felesleges hozzá, ha csak nem téli baba, mert teljesen vízszintesbe állítható.

2020. aug. 29. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az Xplory egy rakat fos, minden csak nem stabil és strapabíró ráadásul szerintem ciki is. Használtan vehetsz majd valami színeset jófogásról mert ilyeneket árulnak, nálam ez a nagyzolni vágyó csóró szülők ismertetőjele.

Az Espiro nekem nem tetszik de még mindig jobb mint a Stokke. A Balios S egyébként szerintem is a legjobb jelenleg a piacon minőségben és ár-érték arányban is.

2020. aug. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat.


nagyzolni vágyó csóró szülők ismertetőjele - Ezt nem veszem magamra :D Azt latom, hogy sokan leszoljak a Stokke-t, akik meg nem hasznaltak, pedig egyaltalan nem instabil, teny hogy draga es mutatosabb, viszont az uncsimnak a negyedik babaja hasznalja es szerintem jol manevralhato.

Nekem a Cybex Balios S sem tunik jobbnak az Espironal, igy hogy mindkettot videon lattam, es ha kulon meg kell venni a tartozekokat arban mar ugyanott van.

2020. aug. 29. 10:46
 4/7 anonim ***** válasza:

Az Xploryt szólom le, használtam, a tesóméknak ilyen volt de eladták nagyon hamar, egy sétánál amikor fel akartam léptetni a járdára majdnem felborult, levert a víz. Állítólag a v6-nál már kiküszübölték a problémát de nekem továbbra sem szimpatikus. A Stokke Beat vagy a Trailz viszont korrekt, csak utóbbi is indokolatlanul drága.

Nálunk pedig tipikusan ilyen szülők tolják ezt a babakocsit akiknek nincs dellájuk újra de feltűnősködni akarnak és ezért használtan veszik meg jófogásról gondolom. A parkban a szivárvány minden színében láttam már, pont tegnap egy magentát de van kanárisárga, piros, neon narancs, neon zöld, hupikék. Szürke vagy fekete vagy valami kulturált szín egy sincs, arra feltételezem nem futja. Full égő szerintem főleg hogy az egyik ilyen csodát anyuka direkt beállítja mindig a játszó közepére, hogy “menőzzön”.

2020. aug. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
27%

Nem használtál te még stabil kocsit, ha az Xplory szerinted nem instabil 🙈

De te tudod. Ahogy a dal is mondja, "minden ember szabadon lehet hülye" 😉

Tanácsot kértél, véleményt. Ha fizetnének se használnék Xploryt, se más Stokkét. (meg pl: lengyel csodákat se vagy bármit ami 11 kilónál több)

2020. aug. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%

Te az életben nem használtál Stokke kocsit, ha szerinted stabil.

Sajnos én a gerincem miatt sokat válogatottam, kipróbáltam ezt is. Egy instabil Sz.ar.

2020. aug. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Ezen az oldalon a Stokke-t mindenki leszólja. Ne is törődj velük :) Használtan egyáltalán nem ciki megvenni de ha rám hallgatsz, kereskedőtől vásárold, aki garanciàt vállal rá. Mi a fővárosban élünk itt nagyon jól funkcionál...viszont falura ahol nem mindig jók a terepviszonyok Stokke Trailz-t vennék vagy Stokke Beat-et :)
2020. szept. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!