Babakocsival Lidlben?

Figyelt kérdés
Eddig nem mertem, de már jobban érzi magát benne a babám, hogy 120 fokban döntve lát is valamit. Ti szoktatok babakocsival menni vásárolni? Hova teszitek a cuccot, amit meg akartok venni? Nagyon gáz betolni a lidlbe a babakocsit, ami amúgy is mindig tele van bevásárlókocsival?
2020. szept. 14. 15:45
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Mindig babakocsival megyek a Lidlbe, sosem volt gáz csak manőverezni egy kicsit nehezebb ha még egy bevásárlókocsit is tolok.
2020. szept. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Miert szted az anyukak hogy vasarolnak? 🤣Miert lenne gaz? Mindenhova betolom. A cuccot a babakocsi kosaraba rakom.
2020. szept. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Hát ne csúcsidőben menj. Mi vagy délelőtt vagy délután 1 körül megyünk, alig vannak. Ha olyan boltban vagyunk, ahol van kiskosár, akkor abba pakolok, ha nincs, akkor babakocsi aljába/tetejére.
2020. szept. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%
Mindig babakocsival megyek vásárolni, ha vinnem kell a lányomat. A kocsi aljában pakolom a megvásárolt termékeket. Miért lenne gáz? A kisgyerekesek is járnak vásárolni.
2020. szept. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%

Én is babakocsival járok boltba. Az aljába pakolok, ha egyedül megyek, akkor nem csinálok nagy bevásárlást. Max ha kicsit több cucc kell, akkor a kis húzós kosarat is húzom magam után( nem ugrik be ez van e a lidlben).

13 hónap van a gyerekeim között és eleinte volt olyan, hogy tesóbabakocsival kellett mennem. Most már bölcsis a nagyobb, így csak egy babával megyek nyilván.

2020. szept. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Lidlben annyi csak a gond, hogy nincs kosár és én pl. utálok alulra pakolni, nehogy tolvajnak nézzenek, mert nálunk gyakoriak a "babkocsival elkövetett lopások".

Egyébként ezt kivédve egy átlátszó hálós szatyorba szoktam, amit megmutatok a biztonsági őrnek.

2020. szept. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
56%
Én azt a kis gyerekkocsit vittem, azt lehet fél kézzel navigálni, másikkal a babakocsit.
2020. szept. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

6os

Ne aggaszd magad, adjanak kosarat, ha nem tetszik..

2020. szept. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!