Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Hol tudok neten nézelődni...

Hol tudok neten nézelődni babakocsit?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék azért 100 ezreket költeni rá de nem találok semmi jót ami szép de árban is megfelelő. Nem kell 3in1 mert hordozónk már van.
2020. okt. 21. 21:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Beírod a googleba, hogy babakocsi és legalább 10-15 oldalt fel fog hozni ahol lehet válogatni különböző árkategóriában.
2020. okt. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Tudom, nem vagyok birka 😀 Csak gondoltam tud valaki olyan oldalt ami megbízható és normális áron vannak.
2020. okt. 21. 21:52
 3/11 anonim ***** válasza:

Én a YouTubeon szörföztem ezügyben. Volt egy babakocsi amit kinéztem a brendon oldalán és rákerestem a videóira, ahol bemutatják. Az oldalsó ajánlott videók között pedig jött újabb és újabb típus és egyszer csak kialakult a kép hogy mit is szeretnék.

Én így jutottam el az ABC Design-hoz, amit használtan már 50 körül jó állapotban meg lehet venni.

2020. okt. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Ilyen nem létezik. A babakocsit újonnan 100tól indulnak. Emagról vehetsz olcsón, de az olyan is.

Esetleg keress rá babakocsi outletekre, ott néha vannak jók, de alapvetően jókat újonnan 150 körül tudsz találni.

2020. okt. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ah emaggal már többször megszívtuk, sose volt olyan semmi mint a képen.
2020. okt. 21. 21:57
 6/11 anonim ***** válasza:

3as vagyok. Én sport babakocsit vettem egyszer áron alul egy babakocsi outlet oldalon, mert kiállított darab volt, bevették a polcról és így adták el. Semmi baja nem volt.

Egy ilyen kereső szóra is megpróbálhatod a Google-t. Vagy ha a konkrét típust keresed ami majd a kiszemelt lesz, akkor babakocsi véleményeket olvass, az is szűkíti a kört.

2020. okt. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Sajnos a normális új babakocsik valóban nem olcsók. Én is végül használtan vettem egy Peg Peregót 3in1-et 110 000 Ft-ért és tökéletes állapotban van (adtak hozzá isofixet, bundazsákot, esővedőt, pelenkázótáskát). A sógornőm meg megvette újonnan a legolcsóbb lengyel babakocsit 65ért, de össze sem lehet hasonlítani a kettőt. Nagyon silány minőség az egész. Az autós hordozója az kb. negyed annyi súlyra mint az enyém, szóval semmi anyag nincs benne, a pelenkázótaskája meg akkora - kis túlzással - minta színházi retikülöm. Amikor nézelődtem babakocsik után az biztos volt, hogy én sem szeretnék százezteket költeni, de jó lenne valami normális kocsit venni. A lengyel kocsikról nem olvastam jókat (meg ugye láttam is élőben), így azokat kilőttem. A Brendon oldalán nézelődtem, mert ott talán nincs nagyon gagyi kocsik. Amikor körvonalazódótt, hogy milyet szeretnék, akkor a Marketplacen folyattam, hátha megtalálom a kiszemeltem használt verzióját. Ha nem szeretnél használtan, akkor outletekben érdemes körülnézni, hátha te is kifogsz egy kiállítási darabot jó áron.
2020. okt. 22. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én töredelmesen bevallom, fb marketplace-en vettem használtan. Alaposan kitisztítottuk, remélem beválik majd (baba még a pocakban). Nekem az tetszett benne nagyon, hogy a sport rész mózessé alakítható, és így kevesebb dolgot kell tárolnunk. Az új 3:1-nek a mózese túl sok helyet foglal, nem tudnánk hol tárolni. (A hozzá levő autós ülést viszont csak itthoni ülőkének fogjuk használni, mert az autóba masszívabb darabot szerettem volna)
2020. okt. 22. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Én is elkezdtem ott nézegetni, se nem találtam olyat ami szép lenne. Ha találnék egy szépet akkor én is hozzá jutok olcsóbban, másnak meg segítek mert megveszem. De csak olyanok vannak a közelben ami leharcolt, messzebbre meg nem akarok menni meg postázni se mert személyesen nézném meg. Nekünk is decemberben jön a baba.
2020. okt. 22. 10:17
 10/11 anonim ***** válasza:
Nehéz valóban, hiszen személyesen jobb ezt intézni. Viszont én az ABC Design babakocsinkat 100 kilométerrel arrébb találtam tőlünk és elmentünk érte kocsival, mert annyira áron alul adta az eladó, hogy megérte a benzin költséget is. El is hoztuk a kipróbálás után, megérte. Van hogy ezek a lehetőségek nem is jutnak eszünkbe először, viszont abszolút járható út.
2020. okt. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!