Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Az iker babakocsival lehet...

Az iker babakocsival lehet boltokba kozlekedni?

Figyelt kérdés
Most azokra a babakocsikra gondolok amik egymas mellett vannak az ulesek es nem egymas elott es nemfeltetlen a szupermarketekre gondolok hanem kisebb boltokra. Ahogy neztem oket csak igy nagyjabol meg nem belemerulve a temaba nekem ugy tunt a bolt ajton valo bejutas is gondokat okozhatna.(nyilvan nem egy tesconal) Ikres anyukak mik a tapasztalataitok?

2020. dec. 19. 18:17
 1/6 anonim ***** válasza:
93%

Őszintén, sehogy. Ha egyedül mész, akkor nagy boltot válassz, ahol el férsz ilyen kocsival. Vagy anyukád, párod, valaki akiben bízol, addig kinnt figyel a babákra. Másképp nem tudod megoldani.

Igaz, én nekem 1 babám van, de unokatesómnak ikrek. Felváltva mentünk be a kisboltba :D

De én egyedül a pékségbe sem tudtam bemenni, mindegyik pékség a városban lépcsős, extra pici ajtóval.. Nagyon kevés helyen gondolnak a kisbabásokra..

2020. dec. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Sarki abc-be nem járok, de cba-ba, pékségbe, zöldségeshez simán beférek. Szerintem ici-pici abc-kbe sima babakocsival sem férsz el.
2020. dec. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mit értesz kisebb bolt alatt? Igaz nekem egy baba volt, de vidéken, ahol a coop is tényleg kicsi még sima babakocsival sem nagyon fértem el. Vagyis én elfértem, de elmenni mellettem nem nagyon tudtak. (Párszor voltam csak babakocsival, nagyon nem volt jó). Nyilván nagyobb üzletekben jobban elfértünk volna, ahol van bevásárlókocsi is ott szélesebbek a sorok, de az ikerkocsi oda sem fér be szerintem normálisan. Persze ha egyáltalán betudsz jutni vele, mert nincs elötte lépcső és elég széles az ajtó.
2020. dec. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
45%
Azzal sehogy, nálunk egy nagy Lidl van meg egy kisebb CBA Príma, a Prímába szoktam menni ha csak 1-2 dolog kell mert közelebb van, na oda tuti hogy nem férnék be ikerbabakocsival, kisebb, szűkös bolt. Szerintem sokkal praktikusabb az egymás mellettinél és a vonathosszúságúnál az az elosztás aminél a gyerekek egymás alatt vannak mint pl Cybex Gazelle, Nuna Demi Grow, Joolz Geo, Uppababy Vista stb, se nem szélesebb se nem hosszabb mint egy átlagbabakocsi.
2020. dec. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
73%
#4 Jah, csak próbáld meg igazságosan eldönteni minden alkalommal, hogy melyik gyereket akarod a földhöz közel utaztatni 🙂 Testvérbabakocsinak tök jó, ikreknek nekem nem szimpi.
2020. dec. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi ezért vettünk egymás előttit ami 3in1. Sportbabakocsi meg egymás melletti volt. (Peg perego aria shop twin vagy mi a neve)
2020. dec. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!