Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Melyik a jobb a Maraya csatos...

Melyik a jobb a Maraya csatos vagy a Liliputi csatos hordozó?

Figyelt kérdés

2021. jan. 9. 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:
83%

Kevesen lesznek olyanok, akik mindkettőt használták.

Én Liliputit használtam és szerettem. Annyi hogy hamar kopott a fekete öv és váll része - mondjuk én a bukások és nyálzás miatt sokszor mostam mosógépben, lehet amiatt.

Nagyon szerettük, könnyű volt használni, nem lazult ki használat közben és elől hátul hordozva is kényelmes volt mindkettőnknek.

2021. jan. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is bejött a Liliputi.
2021. jan. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Próbáltam, ismerem a Liliputit, Marayát, Ringát, Möbiust.

Liliputi, Maraya nekem nem volt kényelmes (egyik itt, másik ott vágott helyesen beállítva is).

Ringa nekem készült, de végül férjem adottságaira jobb volt, nekem pedig a Möbius jött be.

Próbálni KELL!

2021. jan. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Kinek melyik. Érdemes előbb hordozó klubban próbálni, esetleg kölcsönözni, mielőtt megveszed.
2021. jan. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, ment a zöld kéz😊
2021. jan. 10. 08:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!