Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Gremese vagy Liliputi csatos...

Gremese vagy Liliputi csatos hordozó? Ki melyiket javasolja és miért?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 5. 09:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Liliputi, az új allitható mert tovább jó. Gremesenek nem túl nagy a bodyja.
2018. ápr. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekünk Liliputi van, csak arról tudok nyilatkozni. Nagyon szeretem, mert állítható a terpesz szélessége és anbody magassága is, van hozzá alvócsuklya és újszülöttbetét (bár utóbbit én nem használtam, mert nem tenném az újszülöttt ilyenbe), ezer helyen lehet állítani, könnyű felvenni, a kisfiam azonnal elalszik benne, akkor os, ha nem kéne :) És nem utolsósorban csodaszép mintáik vannak.
2018. ápr. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
* a body magassága
2018. ápr. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gremesénk van, szerintem szuper. Annak idején is a vélemények miatt választottam. Ha jól láttam az új Liliputi mostmár hasonlít a Gremesére. Szóval mostmár akár a Liliputi is jó lehet.
2018. ápr. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is Liliputi van, így tudok válaszolni.


Nagyon sok helyen lehet állítani. Neked: csípőnél, karnál alul felül, vállszélesség, hogy ne csússzon le a válladról a szíj. A babának: terpesz nagysága (külön betét van ami szélesíti az eredetit), a body magassága (kb 5-10 centit lehet lefelé húzni rajta), nyaknál picit be lehet venni ha nagyon dörzsölné az arcát a vállpánt, plusz igen, van fejtámasza is amit le lehet cipzározni ha nem kellene.


Én szeretem mert egyszerű. Ha egyszer beállítottam évszakra, akkor nem is kell variálnom. Mert hogy állítani kell ugye akkor, ha kabátos idő van meg ha nem akkor is.


Azt a részletet viszont nem tudom, hogy más típussal hogy van, de ezt elég nehéz összecsavarni, olyan merevek a vállpántjai hogy kiugrik ha összecsavarom. :) De ezt könnyen meg lehet oldani úgy, ha egy sállal körbe kötöd vagy beleteszed a csomagban található kis “tornazsákba” amiben érkezik.

2018. ápr. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!