Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Ajánlanátok számotokra bevált,...

Ajánlanátok számotokra bevált, jó minőségű sportbabakocsit, melyik legyen?

Figyelt kérdés

11 hónapos kislányomnak szeretnék venni.

Főleg városban használnánk, kirándulni csatos hordozóval megyünk.

Szóval ami fontos, hogy könnyű legyen, könnyen irányítható, viszont lehetőleg ne legyen túl pici az ülőfelülete.

Valamint nem szeretnék gyenge minőséget, de nincs rá 100 ezer forintom sem, szóval az alatti legyen!


Tudtok ajánlani ilyen kriteriumokkal ami nektek bevált?


2021. febr. 4. 14:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Esernyős verzióból nekünk Babycab David típusú volt, mi nagyon szerettük, mert könnyű volt, a kerekei sem akadtak és minden részét tudtam mosógépben mosni.

[link]


Sima sport babakocsiból (3 az 1ben sport része) nekünk ABC design van, én szeretem, nagyok a kerekei.


Igaz, újonnan nagyon drága, de amikor keresgéltem, használtan a Cybexnek találtam egy városi kocsi típusát, ami pont a városi használatra van tervezve, de az nekem alacsonynak tűnt, én szeretem a magas kocsikat.

2021. febr. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hauck sunny van nekünk. Sokan szidják a Hauck-ot de ez egy nagyon jó konstrukció. Egy kézzel könnyen irányítók könnyű csukni és nyitni. Azt nem tudom az ülő felülete mekkoranak minősül sajnos.
2021. febr. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

babyzen yoyo

quinny zapp (felx/felx plus)

cybex eezy s (twist)

2021. febr. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!