Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Egy kézzel is könnyen irányíth...

Katesz.16 kérdése:

Egy kézzel is könnyen irányítható multuifunkcionális babakocsit keresünk augusztusi babának. Lift nincs, negyediken lakunk Max 150e, jó állapotú használtban gondolkodunk Abc design, Peg perego, Cam, Adamex jött eddig szembe. Milyet ajánlanátok?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 19. 06:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanebben a helyzetben voltam. Ahogy írták is előttem, olyan bkocsi ami mindezt egyszerre tudja nincs. Plusz számíts arra, hogy ami a boltban könnyen irányíthatónak tűnik egy kézzel, élesben nem lesz ugyanilyen. Benne lesz a baba, rajta a pelenkázó táskád agyig megtömve, ez mind nehezíti.

Nekünk egyénként PegPergo 3in1 volt, azt csináltam, hogy a vázat beállítottam a földszinti tárolóba (vagy az autómban hagytam) és a mózest vittem fel a negyedikre. Háát...épp elég volt felérni vele, nagyon nagy és nagyon nehéz, pedig a boltban nagyon könnyűnek tűnt.

2021. ápr. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
61%

Én tuti nem cipelném a negyedikre,akármilyen könnyű kocsi.


Üdv:#7-es voltam.

2021. ápr. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Én minden nap fel le lépcsőzök babakocsival + benne a gyerekkel aki 10 kilós.


A legkönnyebbet vettük meg amit találtunk ez 5.8kg de így is trükkös levinni gyerekkel együtt, mivel nehéz, és nem látok a lábam elé, ezért számolom a fokokat.


Azért hogy ilyen könnyű a babakocsi, jó pár funkcióról le kellett mondanunk, pl nagy kerék. Amelyik jó terepre, ott csak a kerekek több kilósak. Nincs tároló lent? Nálunk nincs sajnos 😔

2021. ápr. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!