Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Anex Prémium e/type 3:1...

Anex Prémium e/type 3:1 multifunkciós Babakocsiról vélemény?

Figyelt kérdés

Egy kollégám nagyon jó áron adná, gondolkozom, hogy kéz alól átvegyem-e.

Egy ilyen babakocsi kitart azért 2éves korig? Vagy csak 1?

Előnye/hátránya?


2021. máj. 3. 18:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem még az eggyel régebbi verziója van, a cross. Nagy batár babakocsi, de ahol én lakom, ott nincs járda, csak hepehupás, kavicsos és macskaköves utacskák, ami egy ilyen masszív babakocsinak meg se kottyan, tök jó a lengéscsillapítója. Minden porcikája többféleképpen állítható, és nagy előny, hogy az elemeket mindkét irányba fel tudod pattintani a vázra. Ezen kívül szerintem baromi jól néz ki maga a babakocsi is, a minőségre sincs panasz, az ecobőr részek is hibátlanul bírják a strapát. Tök jól jön hozzá az esővédő és a szúnyogháló is, mindkettőt kihasználtuk. Az alsó tároló kicsinek tűnik, de igazából sok mindent elnyel. A sport rész simán használható 2 éves korig, de szerintem akik sokat mászkálnak messzebbre meg kocsival, azok közül egy idő után azért sokan váltanak egy kicsi, könnyen összecsukható és könnyebb babakocsira, amit csak be kell dobni az autóba, de egyébként az Anexet is össze lehet csukni anélkül, hogy le kellene venni róla a sport részt, szóval azzal sem vészes a dolog. Én nem bántam meg, nagyon szeretem és a gyereket is biztonságban tudom benne.
2021. máj. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi! Ez jól hangzik!

Egy csoportba felraktam a képet, azt írták, hogy ez is eggyel régebbi. Úgyhogy lehet ez pont az, ami Neked is van!

Akkor mindenképp teszünk vele egy próbát, mert olcsón is jönnénk ki vele!

Köszi a véleményt! 😊

2021. máj. 3. 21:00
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen van. Már régóta tetszett, és mikor terhes lettem, nem volt kérdés, hogy ez lesz a babakocsi. 4 hónapja használjuk. Eddig nagyrészt a mózseben volt a baba. Párszor használtuk a sportrészt is már. Nagy előnye, hogy szinte teljesen dönthető, így akár újszülött kortól tudod azt is használni. A hordozóba kellett venni egy szűkítő betétet. Nagyon strapabíró, nem egy rozoga babakocsi, és szerintem nem is batár nagy. Három barátnőmnek is mostanság született babája, az ő babakocsijuk tényleg hatalmas, az Anex egy kis karcsú balerina azok mellett :D

A nem túl jó állapotú járdán is könnyen el lehet tolni. Amúgy én napi szinten 5-7 kilométert megyek vele, terepen/városban és tényleg nagyon bírja a kiképzést. Terveim szerint még a következő babámat is ki fogja szolgálni.

2021. máj. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#1-vagyok, igen, az autós hordozóba mindenképp kell szűkítő az újszülöttnek. Ja, és az isofixes bázistalp az autóba nem lesz olcsó mulatság, ha a kollégádnak az is van, azt is vedd meg tőle olcsóbban. Ha máshol vennéd, figyelj rá, hogy a Cross és Sport más bázistalppal passzol, mint az újabb e/type és m/type verziók.
2021. máj. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Figyelj arra, hogy az új m/type-k a jó Anex kocsik. Van egy csaj aki külföldről hordja be a leselejtezett hulladékot, vele nagyon vigyázz. Első blikkre tök jól néznek, ki de ne vidd el szervizbe mert a gatyádat is otthagyod. Egyébként szerintem pont Anexet megéri újonnan vásárolni, ha több gyerekben gondolkodsz. A szerviz háttere nagyon rendben van.
2021. júl. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!