Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Melyik a legkönnyebb autós...

Melyik a legkönnyebb autós hordozó?

Figyelt kérdés

Babócám 3 hónapos és naponta battyogok vele a nagytesóért az oviba. Van emeibaby hordozóm, de abban állandóan végigsírja szegényem az utat. Nem szeret benne lenni. Babakocsival, ha viszem és a mózest hagyom rajta, akkor azzal meg az van, hogy a babakocsit nem vihetem be, csak a babát, aki még sehogy sem tartja meg magát ugye, így két kézzel kell fognom, nem tudok segíteni a nagynak öltözni. Próbáltam, hogy inkább az autós hordozót rakom a babakocsira és abban tolom el, így az autós hordozóban be tudom vinni, lerakom mellénk, míg öltözünk. Viszont ez az autós hordozó, ami nekünk van, dögnehéz. A baba is 6,5 kiló, és együtt a hordozóval hát nem mondom, nagyon várom, hogy kiérjünk az oviból. Egy kézzel nem is bírom így az egészet együtt megtartani.

Más anyukákat látok, hogy mint egy ritikült az alkarjukra akasztrják a hordozót gyerekestől és mennek, én meg csak pillázok.

Milyen hordozó az, ami ilyen könnyű? Tudtok segíteni?



2021. máj. 6. 12:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindegyik autós hordozó 4,5 kg körül van. Csak jobb kondiban vannak azok az anyukák.

Én se bírtam el, nem azért mondom.

Karikás kendőben vittem a kicsit. Nem végig, csak az emeletre, egyébként babakocsival.

2021. máj. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk maxicosi cabriofix volt, ha jól tudom 3,4 kg, tehát a könnyebb fajta. Én ezt sem bírtam úgy el, ahogy másoknál látni. 🤷🏻‍♀️
2021. máj. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én is kendőt, később pedig csatos hordozót javaslok.

Nekünk is maxicosi van, elvileg könnyebb fajtából. Igazából nem nehéz, csak egyszerűen ezeknek a kialakítása olyan, hogy fogni, megtartani, mint valami kistáskát cipelni nehéz. Nyilván ha a 25 kilós zsákot viszed, az se könnyű, háton meg simán elboldogulsz vele. Szóval kendő, vagy hasonló hordozó, és abszolút mobilisak lesztek így. :)

2021. máj. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem Maxi Cosi Citi hordozóm van, ami 3.25 kg. 7,8 kg a kislányom (8 hónapos), majd megszakadok alatta. Ezek gyerekkel együtt nagyon nehezek, ez ilyen.
2021. máj. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Concord air ,2,9 kg
2021. máj. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi lányok!

1-es: Én nem hiszem, hogy a jobb kondi miatt hordozzák alkarra akasztva a gyereket, úgy mint egy bevásárló kosarat. Tuti, hogy könnyű a hordozó és a gyerek is. :) 10 kilót akkor sem hordoz csak úgy könyökhajlatba akasztva egy nő, ha napi 5x gyúr. :D

3-as: van Emeibaby-m, de ordít benne a lányom. Nem szereti sajnos.

2021. máj. 6. 15:27
 7/8 anonim ***** válasza:

Három az egyben babakocsit vettem, amihez ezt a hordozót adták:

[link]

Tényleg könnyű volt.

Sajnos eladtam a babakocsit, mert túl lányos volt, és q második baba fiú lett. A mostani hordozó nagyon nehéz, visszasírom az előzőt! Mondjuk a gyermek sem kisdarab 😞 jó kis edzés..

2023. nov. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
(utolsó vagyok, ez 2,1 kg! Aki nem akar kattintani :) tudom, régi a kérdés, de hátha jól jön valakinek még:D
2023. nov. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!