Babakocsihoz napernyő?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni napernyőt a babakocsihoz, viszont nem tudom eldönteni milyen színűt is lenne érdemes venni. Feketét azért nem szeretnék mert a fekete szín szívja a napfényt,fehéret azért nem mert nem hiszem hogy az nagyon árnyékolna. Világos szürkén illetve világos rózsaszínben gondolkozok. Nektek milyen színű van?

2021. máj. 8. 15:21
 1/10 anonim ***** válasza:
64%

Nekem szürke van, pont olyan színű, mint a babakocsi többi része, szettben vettem hozzá.

Eddig talán 2x használtam, irtózatosan zavar. Pont úgy áll, hogy én se látom a gyereket, és ő se lát ki tőle semerre. De legalább a nap valóban nem süt a szemébe.


Én inkább szemellenzős sapit vennék a helyedben.

2021. máj. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%
Napellenző sokkal praktikusabb. Dm-ben 1600ft
2021. máj. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
54%

Ezt sportra is nagyon egyszerűen fel lehet kötni, sokkal nagyobb részt fed le. Nem kell folyton állítgatni.


Ilyen pl


[link]

2021. máj. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
14%
Normális babakocsihoz nem kell...
2021. máj. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekünk piros van, de talán 5× ha használtuk. Ahogy sétálunk és fordulunk valamerre, mindig igazgatni, ide oda pakolni, hajligatni, valahogy odarögzíteni hogy ne billenjen, vagy ne fújja el a szél.. feladtam vele, inkább vettem napellenzős sapit.
2021. máj. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#1 vagyok, miért pontoztatok le? Válaszoltam a kérdésre ("Nektek milyen színű van?").
2021. máj. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mi vettünk bézs színben, mert az illett a babakocsihoz. De túl sokat nem tudtuk használni, mindig igazgatni kellett és ahogy előttem írták, a szél fújta, elmozdult sokszor. Most a második gyereknél nem is tervezem használni.
2021. máj. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat mindenkinek ment a zöld kéz nem tudom ki pontozgatott le titeket. Ugy döntöttem akkor inkább veszek napvitorlát.
2021. máj. 8. 20:53
 9/10 anonim ***** válasza:
35%
Erre jó az xxl kupola
2021. máj. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
66%
Szürkét vettem szürke babakocsihoz. Imádtam! Sokat sétáltunk nyáron, uv szűrőset rendeltem (kb.3000) . Fehér, érzékeny bőrű baba. Eleinte zavart, hogy ahogy fordultunk úgy kellett utána állítani. Hamar megszoktam. De inkább ez, mint textilpelussal letakarni és nem látni a babát vagy még az sem, hagyni a tűző napon...
2021. máj. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!