Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » így nyár vége felé vennél...

így nyár vége felé vennél babakocsira napernyőt 15 hónaposnak, ha ált be van osztva a pénz?

Figyelt kérdés
és használtan 2000 Ft-ért az korrekt ár? nem ismerem az árakat.
2015. aug. 14. 16:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is 2000-ért vettem használtam (ami nem volt használva).

De én tavasz elején vettem meg.

Hát nem tudom, szerintem már nem vennék.

Egyébként eddig mivel árnyékoltad a babát a babakocsiban?

2015. aug. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

vettem a babakocsi kupolájára egy plusz feltehető napvédő "kupolát", ami nagyobb terjedelmű, és még textilpelenkával az előlről jövő fény miatt, ill 50 faktoros naptej a lábujjáig kenve.

tavaly, míg kisebb volt a gyermek hossza minden jó is volt, ,de már a lába is kilóg ha fekszik a kocsiban, de új kocsit már nem veszek, de amúgy csodálkozom, hogy lehetnek ilyen rövidek, hogy ca 80-82 centis gyerek nem fér el hosszra fekve

2015. aug. 14. 16:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem vennék, szerintem felesleges.
2015. aug. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én se vennék, jövőre már nem fogtok babakocsizni.
2015. aug. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem vennék. 2 nap és vége a nyárnak. Utána alig 25 fok, helyenként 20. Esőt is mondanak.
2015. aug. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!