Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen babakocsit vegyünk?

Milyen babakocsit vegyünk?

Figyelt kérdés

Első gyerekünket várom és teljesen elvesztem a babakocsit kínálatban és a sokféle vélemény között.


A mi szempontjaink:


-Nem kell extra könnyű kocsi, nem kell majd emeletre cipelni és tömegközlekedni sem vele (nyilván azért ne legyen megemelhetetlen)


-Viszonylag nagy csomagtartóval rendelkező autóba kellene beférnie


- Normál útviszonyokon használnánk, néha egy-egy földutas kirándulással tarkítva


-Szeretném, ha nagy kereke lenne és nagy méretű (esetleg zárható) tároló lenne az alján


-3in1 verzióban gondolkodunk


-Árban max 150-200-at szánnánk rá, mert úgy látom, ennyiért is bőven van opció, de nyugodtan leírhatjátok a véleményeteket erről


Szerintetek a fenti kritériumokkal jó választás lenne valamilyen Kunert vagy Berry Baby babakocsi? Ránézésre nagyon tetszenek, de nyilván egyikkel sincs tapasztalatom. Ezeknek a márkának biztonsági szempontból megbízható az autós hordozó része is?


Esetleg tudnátok ajánlani másik márkát vagy konkrét típust?


2021. jún. 15. 14:08
 1/9 anonim ***** válasza:
60%

Cybexet Balios S, van belőle 2:1-ben meg van több verzió is nézd meg a Brendon oldalán.

Sajnos a lengyel babakocsikkal nincs túl sok jó tapasztalatom, viszont a Cybex egy vezető babakocsi márka!!

2021. jún. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mi is nem rég vettünk babakocsit, szintén első baba lesz. Én is nézegettem a Kunert és Berry Baby márkákat. Nekem is tetszettek, sokan használják és szeretik. Bár állítólag a Kunert nehéz, Berry B-ből vannak könyített vázasak. De biztos többen nem fogják ajánlani a lengyel márkát. Amit leszűrtem sok fórumon, hogy elég hamar megválnak a 3in1 típusú kocsiktól, még akkor is ha van hely tárolni stb. Mert nagyok, és egy könnyebb sportkocsi, amit le tudsz fektetni, praktikusabb. Szóval annyira nincs kihasználva. Ami még jó lehet a Bebetto, esetleg Hauck és más Brendon-ban kapható márka.
2021. jún. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%

Egyet értek az elsővel

Amiket felsoroltál minőségileg erősen kifogásolhatóak,minősegi holland, spanyol, német babakocsit válassz.


Az abc desing babakocsik nagyon jók

Hordozót mindenképp ADAC teszteltet válassz hozzá

2021. jún. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Reni 28 ***** válasza:
43%
Nekünk Dada paradiso babakocsink volt, nagyon szerettem
2021. jún. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek! Jöhetnek még vélemények :)


A lengyel kocsikkal mi a gond egyébként? Mi az, ami minőségileg kifogásolható bennük?

2021. jún. 15. 15:28
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom milyenek a lengyel babakocsik, de mi úgy választottunk babakocsit, hogy igazából az autós hordozó legyen jó, és lehessen a vazhoz csatolni. Így a cybex és maxi Cosi közt választottunk és ehhez egy nagykerekut es egy kicsi összecsukhatót. Mozest nem használtam.
2021. jún. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Semmi baj velük. Nekünk is olyan volt, könnyű tolni, tágas, kényelmes, a te kritériumaidnak abszolút megfelel mindkettő. Bár inkább valóban ne a kunert akkor már, ha ez a két opciód van. Mi nem használtuk ki, mert végül hordoztam, de utánunk már a második gyerek nyúzza, még mindig hibátlan.
2021. jún. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekünk Peg Perego Book Plus van, megfelel az általad előírt kritériumoknak. Mi nagyon szeretjük, használtan vettük, de nagyon jó állapotban,így olcsóbban megúsztuk. :)
2021. jún. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A lanyomnak Bebetto Nico-t vettunk, egyszeruen imadom (3in1) eddig meg csak a mozest es a hordozot hasznaltuk, de teljesen meg vagyok vele elegedve. Szamunka tokeletes :))
2021. jún. 20. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!