Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Joie Traver autósülés (15-36...

Joie Traver autósülés (15-36 kg) vagy ennek az i-size változatát használja valaki? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Nem tudok dönteni, hogy ez, vagy a Cybex Solution b2 fix legyen. Minden véleményt szívesen fogadok.

#15-36 kg #Joie i traver #Joie traver #Cybex solution b2 fix
2021. júl. 30. 13:34
A kérdező szavazást indított:
Joie Traver
Joie i-Traver
Cybex solution b2 fix
1 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezeket néztem, plusz a CBX Yari-t. A Joie szerepelt legjobban az adac teszten, de azt írták róla, hogy nagyon vékony gyereknek optimális. A Yari és a Cybex ugyanannyi pontot ért el (pontosabban a b fix, mivel a b2 fix-nek még nincs adac tesztje), a Yari volt éppen olcsóbb, azt vettük.

Nagyszülők kocsijában használjuk, nem a fő ülésünk. Gyerek szereti, kényelmesnek tartja.

2021. júl. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Nekem vékony magas a lányom, és az tetszik a joie-ban h állítható az ülőfelület mélysége. A Yari és a sima b2 a "madzagos" isofix miatt kelt bennem kételyt. Mivel a fix a b2 merev isofixes változata, így feltételezem h a teszten is hasonlót produkálna. Mi a tapasztalatod a Yari isofixével?
2021. júl. 30. 14:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincs vele probléma, elég feszesre lehet húzni, de gondolom nem ad olyan stabilitást. Nincs összehasonlítási alapom, a másik ülésün egyáltalán nem isofixes.
2021. júl. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm
2021. júl. 30. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!