Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Ezek közül melyik autósülést...

Ezek közül melyik autósülést választanátok? Vélemény, tapasztalat? (9-18kg)

Figyelt kérdés

Römer ülések:

- First class plus

- King II LS

- King plus

- Duo plus


2015. jún. 2. 09:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi most vettünk múlt hónapban Duo plust. Nagyon szuper kis ülés, a gyerek is szereti, jókat alszik benne. :) Mindenképpen Britax Römert akartunk, a párom Ausztriából hozta, ott ezeket dicsérték a legjobban.
2015. jún. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Igen én is ezt a márkát akarom mindenképp. A húgom hozná nekünk is Németországból, mert ott olcsóbb. Itthon csak kinézzük.

Már mindent átrágtam a törésteszteket, hogy mi lenne fontos benne...stb, de valahogy nem sikerült dönteni még.


Megkérdezhetem, hogy miért pont ezt a típust választottátok?

2015. jún. 2. 09:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem is tudom valójában...szerintem az ára is számitott. Különböző helyeken nézte, és végül ahol jó ára volt, meg szinben is megfelelt (szürke-fekete, nem akartunk kirivó szint a kocsiba), onnan vette. Akciós volt ez a fajta szerintem, szerintem emiatt lett ez a nyerő. :)
2015. jún. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem Römer King II van.Sokat megnéztem előtte a Versafixet akartam de az kicsi volt.Ebben nagyobb hely van.
2015. jún. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!