Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Kunert Tiaro 3in 1 babakocsiró...

Kunert Tiaro 3in 1 babakocsiról vélemény? Kép lent

Figyelt kérdés

[link]

[link]


Első babánknak lenne, teljesen tanácstalanok vagyunk, nem horror áron keresünk de ez még bőven belefér a keretbe.

Érdemes lenne megvenni?



2021. okt. 5. 04:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem nem erdemes meg venni, csak abban az esetben ha a hordozo resze ergonomikus es adac teszten at ment, a baba biztonsaga erdekeben utazaskor. Egyebkent a 3 in 1 baba kocsik sok tartozekkal jarnak, ha nincs hol tarold azt ami mar felesleges nem hely takarekos.

Szemelyes velemenyem az, hogy jobb a 2 in 1 baba kocsi aminek a mozes resze at alakithato sport ressze, sokkal hely takarekosabb es könnyebb szerkezetü.

En vasarolnek egy ergonomikus es le tesztelt hordozot külön, amit 1 evig lehet hasznalni. Csak akkor növi ki a baba a hordozot ha a feje bubja mar ki log, a lab resznel lenyegtelen ha ki log vagy meg nem.

Remelem tudtam segiteni

2021. okt. 5. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
59%
Babakocsit NEM kép alapján választunk! Maximum ha direkt a csalódásra játszol, ezek a designos lengyel kocsik mint pl a Kunert meg a többi kb ugyanúgy kinéző hatalmas batár kocsi mind egy kalap car. Nehéz, nyikorog, a huzat minősége szar, a kereke gyakran kitörik, ismerősömé konkrétan vázban kettétört! Travel system babakocsit vegyetek minőségi hordozóval, ennyiért egy Cybexet, Espirot, Britaxot, Maxi Cosit, Joiet választanék mert ezek az egykaptafás lengyel 3in1 babakocsik egyetlen fillért sem érnek, csak a bosszúság van velük és nem értékállóak.
2021. okt. 5. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!