Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » 3 in 1 Kunert Mila babakocsi...

3 in 1 Kunert Mila babakocsi vélemény?

Figyelt kérdés
Van esetleg valakinek ilyen típusú babakocsija? Ahol lakunk igazából egy boltban találtunk csak olyan eladót aki hajlandó volt bemutatni az általuk árult babakocsikat, a másik két boltban kb magunktól próbáltunk tájékozódni, első gyermeküket váró szülőkként nem sok sikerrel. Ezért ez a babakocsi nyerte el a tetszésünket, hiszen erről tudtunk meg valamiféle infót. De látom hogy pl. a Brendonban ez a Hauck meg a Touragoo is hasonlót tud ilyen árban. Szívesen venném ha leírnátok a tapasztalatokat, ha esetleg ilyen babakocsitok van.

2021. ápr. 12. 23:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia. Nekünk ilyen van, nagyon szeretem. A Mózes része elég nagy, sokáig tudtuk hasznalni.

Egyszerű át rakni rá a különböző részeket.

Aránylag pakolos is.

Nekünk bevalt.

2021. ápr. 13. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az alsó cipzáras tartó nem túl kicsi? Mondjuk nem tervezek vele nagybevásárlást,de nekem olyan kicsinek tűnik.
2021. ápr. 13. 07:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Én beletudtam pakolni mindent.
2021. ápr. 13. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekünk Kunert Lavado van, szinte ugyanaz. Nagyon szeretjük:) könnyű irányítani, kényelmes, egyszerű használni:)
2021. ápr. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!