Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Fél óra vajon elég lehet a...

Fél óra vajon elég lehet a konkrét babakocsi kiválasztásához az üzletben, ha a szempontok már megvannak?

Figyelt kérdés
2021. okt. 6. 13:16
 1/8 anonim ***** válasza:
45%
Ha van egy segítőkész, tájékozott és korrekt eladó, akkor igen.
2021. okt. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Én inkább kinézném neten, ott meg már csak kipróbálnám (sőt az is lehet, máshonnan rendelném utána). Anno táblázatot is készítettem, melyik mit tud (pl. hány kiló, mekkora a kereke - ha webshopokban nem találtam gyártók honlapján fent volt a részletes adatlap -, mit adnak hozzá, de olyan szempontunk is volt, hogy összecsukva beférjen a csomagtartóba, meg felférjen vonatra), aztán megnéztem, hol mennyibe kerül ugyanaz (hát elég nagy különbségek voltak). Szóval érdemesebb szerintem piackutatást végezni, mint egy boltra hagyatkozni.
2021. okt. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
28%
Az, hogy elmész egy üzletbe és segítenek kiválasztani a megfelelő típust, még nem jár vásárlási kötelezettséggel. A neten utána is meg tudod rendelni a legolcsóbb helyről. Nekem a számszerű adatokon kívül fontos volt, hogy milyen élőben, milyen tapasztalatokról tud beszámolni az eladó más vásárlók személyes visszajelzései alapján, stb. Nem lett volna türelmem megnézni a neten 80 babakocsi súlyát, méreteit, véleményeket, hogy nekem mi lehet majd az ideális. Sajnos :) Így az üzletben ajánlottak párat, megnéztük tüzetesen, kipróbáltuk, aztán itthon még alaposabban átböngésztem az interneten fellelhető infókat is, és végül megrendeltük.
2021. okt. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
34%

Nem. Csak jó mellényúláshoz elég.

Egyrészt az egyes üzletek korlátozott márkakínálattal rendelkeznek, általában nagyon szűk a kínálat és nyilván az általuk árusítottat fogják rád beszélni. Nem áll érdekükben azt mondani, hogy figyelj erre az xy márka jobb lenne.

2021. okt. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%
Hát, nekem pedig mondták :D Nem mindenki olyan, hogy még a szart is rád akarja sózni, csak hogy legyen neki egy kis jutaléka. Nem akart a csajszi rábeszélni semmire, amit pozitívumként értékelek egy eladónál. (Nem vettünk semmit végül, és nem sértödött meg.) Nyilván csak az általuk árusított termékeket tudja megmutatni neked, de ugyanez igaz bármely webáruházra is. Ott sem fogják kiírni az Espiro vagy mi a csuda mellé, hogy de vegyél inkább Cybexet egy másik webáruházban. Aki meg képes mindenegyes babakocsi márka kínálatát átnyálazni, annak emelem kalapom. A mellényúlás így is úgy is benne van a pakliban, mert még azonos minőségű cuccok között is eltérő, hogy kinek mi lesz a kényelmes. Van ismerősöm, akinek csak a harmadik babakocsi volt elég jó.
2021. okt. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem kellett az összes márka összes kínálatát végigböngészni, mivel tudtam, mi a fő szempontom és tudtam, mennyit szánok rá, aztán használtam a google-t. Elsőre olyan babakocsit vettünk, ami nekem megfelelt 2 évig.
2021. okt. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Érdemes előre azért már kinezni, hogy melyikek jöhetnek szóba, véleményeket olvasni, es leszukiteni a kört, aztán célirányosan azokat nézni meg, próbálni ki a boltban, igy szerintem akár elég lehet a fél ora.
2021. okt. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekünk kb. 15 perc elég volt és nem is nézegettem előtte neten. Lassan 4 éve nyúzzuk napi szinten (2 gyerekkel) és ma sem vennék más fajtát.
2021. okt. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!