Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Ajánlanátok nekem babakocsit...

Ajánlanátok nekem babakocsit (részletek lent)?

Figyelt kérdés

Második gyereknek lesz ezért már kb megvannak a kritériumaim: 1) Nagy pakolos kosár amihez könnyű hozzáférni 2) Legyen autós ülés és sport rész is ami a vazhoz csatlakoztatható (mózes nem feltétel) 3) Lehetőleg felfújhatós kereke legyen mert használtan szeretnék szeretni és tudom hogy a kemény kopik és sokszor pótolhatatlan. 4) Lehessen hozzá testverfellepot csatlakoztatni 5) Állítható tolókar magasság

+1 bónusz) ne legyen egy vagyon :D



2021. szept. 29. 23:54
 1/7 A kérdező kommentje:
Még egy szempont: ne üljön benne nagyon alacsonyan a gyerek bár ez már a mai kocsiknál talán alap.
2021. szept. 29. 23:57
 2/7 anonim ***** válasza:
86%

A felfújható keréknél elvéreztem....🤭

Hidd el, hogy csak a szar kocsinak kopik a kereke. Egy Cybex-et, joiet, maxicosit...stb. pont ugyanolyan kerékkel kapod neg 2-3 évesen is, mint ahogy kigőrdült a boltból.

2021. szept. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Tényleg csak a szar babakocsiknak kopik el a kereke gyorsan, két 3 éves babakocsink van amiket felváltva használtunk napi szinten, mindkettő tömörkerekű egy Nuna és egy Cybex, gyári állapotúak a kerekeik és a felfüggesztéseik minden szempontból, a barázdák rajtuk még élesek és mélyek, kb semmi kopás nincs a kerekeiken.

Cybex, Joie, Maxi Cosi tényleg jók, Nuna, Joolz van outletekben jó áron de írhatnál konkrét összeget is, mert a “nem egy vagyon” az elég tág fogalom.

Amúgy Cybex Talos S ha ennyire fontos a felfújható kerék és olyan ülést / mózest kiegészítőket veszel rá amilyen akarsz. Ennél lejjeb én nem adnám, outletben jó áron is van, kell rá egy ülés: [link]

2021. szept. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekünk egy britaxunk van. Én 4 éve (2 gyerek) tolom azt a kocsit mindenhová, ha kell ha nem.. de annak nem kopott el a kereke. Szóval, nézd meg egész nyugodtan a britaxokat. (A miénk b-agile, de ehhez nincs hordozó csak sport)

Ki lehet fogni akciósan és akkor nem olyan drága, de a joie kocsik is nagyon jók meg a cybexek.

2021. szept. 30. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekünk Touragoo Flame van, a felsoroltak közül minden kritériumnak megfelel.

Azt, hogy a kereke mennyire fog ellopni nem tudom, mert csak 3 hónapja használom, de megyek vele erdőn, mezőn, kavicson , aszfalton...

2021. szept. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Peg Perego Book Plus 3in1-et használunk. Nagyon szeretjük
2021. szept. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezeket gyakorlatilag bármelyik felfújható kerekű 3in1 kocsi tudja. Még a lengyelek is. Nekünk maximo volt. Nem kellett kocsiba pakolászni, sem lépcsőzni vele. Tökéletes volt a célra.
2021. szept. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!