Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » BRITAX RÖMER B-Agile R babakoc...

BRITAX RÖMER B-Agile R babakocsi Aki vett, vagy nézett ilyet, az tud róla személyesebb tapasztalatot?

Figyelt kérdés

Ezt néztem ki 1 éves, de nagy és erős növésű unokámnak. Nekem nem szempont, hogy megfordítható legyen, mert amúgy is előre szeret nézelődni, a kukucskálón keresztül pedig úgy is látjuk Őt.

Leginkább az lenne a fontos, mennyire strapabíró, és mennyire valós hogy 22kg-ig (kb. 4 évesig) korig használható? A háttámlája elég magas?

Neten rendelnék, személyesen nem tudom felmérni, videót sem találtam róla, amin nagyobb (nem egy-két éves) gyerek ülne benne.



2021. nov. 17. 11:44
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]

A háttámlája átlagos magas és mivel a kupola közvetlenül rögzített is, nem fog kitartani 4 éves korig.

Egyetlen egy babakocsit ismerek, amibe még egy 120 centis 6 éves is belefér (mozgássérült gyerekekkel gyakran használják): Cybex Callisto.

Régi kocsi, de ilyen jót azóta se gyártottak. Itt a háttámla nem nagyobb, de a kupola fel-le csúsztatható a vázon, így óriási plusz nyerhető (0:50-nél: [link] )

Ha "mai" kocsit szeretnétek, minimum 55-ös háttámlásat keress. A Britax 44.

2021. nov. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

*Nekünk a mostani kocsink 50-es támlával rendelkezik és a 96 centis gyerek még éppen kényelmesen használja. Pár centi és nem lehet a kupolát felhajtani.

Viszonyításnak: átlag 3 éves 98 centi 15 kg

2021. nov. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!