Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Espiro magic 4? Sok a pro és...

Espiro magic 4? Sok a pro és a kontra. Most akkor jó, vagy nem jó babakocsi? Személyes tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2012. okt. 11. 22:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jó.
2012. okt. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi nagyon szeretjük, egyetlen bajom vele, hogy ha a kocsi fekvő helyzetben van, akkor nem lehet hozzáférni a kosarához.
2012. okt. 12. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én utáltam . 2 hét után eladtam. kerekei nagyon puhák minden kavics belemegy. A kosara pici, nehezen hozzáférhető. A lábtartója egy vicc. szóval rossz kocsi magas áron.
2012. okt. 12. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Na ez a bajom. Valaki utálja, valaki imádja:)! Hogy lehet így dönteni?!

Megnézni élőben hol, melyik bababoltban lehet? Ki forgalmazza?

2012. okt. 12. 12:03
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is ilyent szerettem volna, aztán a Bertoni Omega 4-et vettük meg, ami szinte ugyanaz, mint az Espiro. Nem volt vele semmi problémám, szerettem.
2012. okt. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Megnéztem a Bertonit. Tényleg szinte ugyanaz, mint az Espiro, csak a tolókar más. Én meg egybefüggőt szeretnék.
2012. okt. 12. 13:41
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia !

A fiamnak : Espiro Vector Air-ja volt , 2010- ben vettük ! Mi nagyon szerettük ! Nagyon jó kis kocsi ! Meg voltam elégedve , mint a Mózes , mint a sport részével , mind a kettő alkalmas volt mindenre ! Mi nagyon sokat sétáltunk , hisz apukánál volt az autó, így én nekem az esetek 99% gyalog kelet eljutnom ide-oda ! Nagyon jó a kerekei is ! Majd 8 hónaposan 2011 - ben vettünk neki egy Magic 4 , azt is nagyon szerettük , igen az igaz , hogy ha le van fektetve akkor elég nehéz bele tenni valamit is a kosárba ! Viszont megoldható ! Bendegúz is nagyon szerette ! 1.5 éves volt mikor terhes lettem , de közben is használtunk a kocsit , meg a szülés után is !

Kicsilányunk most 4 hónapos Bendegúz 30 hónapos ! Zóránál az Espiro Vector Prot használjuk , imádjuk ! Nagyon jó kis kocsi ! Én nekem annyira a Bertoni nem tetszik ! Szerintem az Espiro jobb !

2012. dec. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!