Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Szövött hordozókendőből...

Szövött hordozókendőből melyik márka tudja ezt?

Figyelt kérdés

Hogy viszonylag jól csúszik önmagán, nem durva, érdes, hanem simább a felülete?

Használtan vettem egy Nandu-t és hiába mosom, gőzprogram és szárítógép se segít ezen. Már nagyon pihepuha, de a felülete még mindig nagyon érdes és nagyon tapad emiatt önmagához, hogy nagy a súrlódás.



2021. nov. 26. 13:14
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
Gondolom ha nem.tapadna egymáshoz, hanem csuúszna, akkor nem tudnád megkötni, mert a csomó is szetcsúszna .
2021. nov. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%

A nandu kendőkről én is azt hallottam, hogy ilyenek. Viszont úgy tudom, hogy nem igazán ajánlott semmilyen hordozókendőt szárítógépezni.


A kendőket érdemes használtan venni. Azok be vannak törve, könnyebb őket kötni is.

2021. nov. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A nandumat ahogy vettem úgy el is adtam. Nem állt kézre. Túl erős volt az anyaga... majd vettem egy liliputit, azt is eladtam, valahogy ez sem volt az igazi. Ezután vettem egy lupilu (lidl) kendőt. Baromi olcsó volt, nem fűztem hozzá sok reményt. Ésbasszus álom vele kötni. Azóta rengeteg kendő megfordult nálam, de egyik sem áll úgy a kezemre mint ez... a legjobb batyukat ezzel kötöm:D

Most vettem egy teljes kötős hordozót, babyhug márkájú... imádjuk. Volt egy pár kölcsön csatosom-mei taiom is. Eddig ez viszi a prímet:D

2021. nov. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hoppediz vagy didymos sokkal jobb.
2021. nov. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#1 A nulla súrlódás és teljes tapadás között vannak fokozatok. Ezzel a kendővel pont hogy csomót nem lehet kötni emiatt.
2021. nov. 26. 17:14
 6/6 anonim ***** válasza:
Olyat vegyél, ami nem csak pamut, hanem selyem is van benne, azok jobban csúsznak. De kérdezz bátran segítő csoportokban fb-n, lesz, aki segít majd találni használtan. Mondjuk valami yaro la vita selyemmel egész pénztárcabarát elsőre is.
2021. nov. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!