Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen bababoltot tudtok...

Milyen bababoltot tudtok ajánlani, ahol sok babakocsit(különböző márka) megtudunk nézni?

Figyelt kérdés

Az országban rengeteg felé élnek rokonok, barátok, ahol megfordulunk, úgyhogy bárhonnan jöhet ajánlás!

A lényeg az lenne, hogy teljesen kezdők vagyunk, fogalmunk sincs milyen lesz az igényeinknek megfelelő járgány. :) (terepen is és városban is fogjuk használni, itt akár ajánlhattok is, ha van nektek bevált kedvenc :) árban ilyen 300.000 körül gondoltuk és multifunkciósat) Brendon és ilyenek azért nem jönnének szóba, mert ott 2-3 márkát találunk, de szerintem azokon kívül rengeteg lehetőség van még :)

Köszönjük előre is.


2021. ápr. 17. 21:49
 1/9 anonim ***** válasza:

Szafari baba bolt

Mamas and papas

2021. ápr. 18. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mamas&papas (nagyon segítőkészek)

Babaszafari

Asti bababolt

Piciszoba bababolt

2021. ápr. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mi Pécsett a Baby shop bababoltban láttunk rengeteget
2021. ápr. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szuperem vagytok, köszi!! 🥰 megnéztem az összeset online, és kinézetre mindenhol tetszik valami! A másodikon lakunk, lift nélkül. Sajnos tároló sincs, de már rafináltan járatom az agyam, hogy tudom majd ezt kijátszani, mert nyilván a terepre meg kelleni fog a nehéz babakocsi. Talán majd a kocsink lesz a tároló😂
2021. ápr. 18. 14:25
 5/9 A kérdező kommentje:
*szuperek
2021. ápr. 18. 14:25
 6/9 anonim ***** válasza:
Kérdező! Van olyan babakocsi amit osszelehet csukni babahordozonak úgy hogy benne van a baba. (na jól leirtam remélem érted 😂) az nagyon praktikus tud lenni és nem nehéz,siman osszelehet tolni, meg kihuzni. Ha találok képet vagy videót róla csatolom majd 😁
2021. ápr. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Azt értem, amit mondasz, de elképzelni nem tudom 😂😂 izgatottan várom, ha linkelsz róla valamit 🤭😘
2021. ápr. 18. 19:13
 8/9 anonim ***** válasza:

[link]

Ettől jobbat nem találtam 😂 de legalább így már eltudod képzelni 😁😜

2021. ápr. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Vegyél babyzen yoyot!☝️

Könnyen tárolható, prakrikus és most már van hozzá rendes mózeskosár is.

2021. ápr. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!