Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Melyik a jobb? Ha zárt tároló...

Melyik a jobb? Ha zárt tároló van a babakocsin, vagy ha nyitott, hálós?

Figyelt kérdés

Elég sok babakocsit megnéztük már. A zártak általában kisebbnek tűnnek és nehezen "megközelíthetőnek", míg a nyitottnál inkább az időjárás viszontagságaitól félek, ha esetleg utolér minket egy eső, vagy valami.

Nektek milyen van, szeretitek?


2021. nov. 30. 08:23
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Nekem zárt van, én szeretem. Szerintem nem kicsi. Tisztábbnak és biztonságosabbnak gondolom.
2021. nov. 30. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
A mi babakocsijainknak nyitott tárolói vannak, az egyiké akkora, hogy egy nagybevásárlást hazahoz, de a kisebbe is minden belefér ha megyünk valahova. Bárhova megyünk kb csak dobáljuk be a dolgokat és mire eljutunk a kocsiig így is megtelik, nincs annyi hely amennyi elég lenne és nekem fontos, hogy könnyen ki-be pakolok, nem kell cipzárral meg hasonlókkal szenvedni, szerintem ez nagyon nem praktikus. Tisztának tiszta mert lepatentolom, kirázom, de ha szükséges akkor bedobom a fekete ruhák közé és bármikor kimosom. Én személy szerint biztos, hogy nem vennék olyan zárt mini kosaras babakocsit mint pl az Anexek vagy az Xplory amiken mutatóban van valami kosárnak nevezett design elem, abba egy kabátot pl bele nem teszel vagy egy mappát ha a védőnőhöz kell lesétálni, nálunk ez eleve kizáró ok volt választásnál.
2021. nov. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Én nem érzem kicsinek a zártat 🤷‍♀️
2021. nov. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Milyen babakocsi az amelyiken nyitott van? Kíváncsi vagyok azokon mekkora van.
2021. nov. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

Hát mi mostmár kismilliót megtologattunk mindenféle bababoltban és van olyan, ami szimpi lett volna, de a tároló része volt annyira pici és hozzáférhetetlen a mózes alatt, hogy egyértelműen elzárkóztunk. Csak elgondolkodtam, mert végül úgy tűnik letesszük a voksunkat egy mellett és ott két szinte teljesen ugyanolyan modell között vacillálunk. Ez pl. egy különbség köztük, ezért is a kérdés.

De csak hogy egy példát mondjak: az ABC design Salsa 4-nek hatalmas nyitott alsó tárolója van.

2021. nov. 30. 08:46
 6/28 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem a babakocsik 90%-nak nyitott alsó kosara van, csak 1-2 divatbabakocsinak van ilyen táskás zárt “kosara” aminél a design fontosabb volt a funkciónál.
2021. nov. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

Egyébként a nyitott tároló is lehet nehezen hozzáférhető, pl a Bugaboo babakocsiknál panaszkodnak sokan erre, hogy annyira alacsonyan van a mózes hogy hiába hatalmas a kosár, nincs hely betenni semmit.

Melyik babakocsik között vacilláltok?

2021. nov. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Aha, látom is. Nem kicsi 😂 Nekem elég az Espiro Next Melange tárolója, de mi például nem azt használjuk bevásárlószatyornak. Az legyen akkor a mérvadó szerintem, hogy mire szeretnéd használni :)
2021. nov. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
A mi nagyobb babakocsink tárolója kb akkora mint az ABC Designé, én imádom. Egyébként igen, ha mindenhova autóval mentek és ott tároltok pl kabátot beltéri programnál stb akkor felesleges a nagy kosár. Ha inkább gyalogolsz vagy buszozol a babakocsival, esetleg bevásárolni jársz vele akkor elengedhetetlen a nagy kosár. Én pl nagyon sokat sétálok a babakocsival mert 15 perces sétatávra van a védőnőtől a boltig minden és kb abban van az életünk ilyenkor, de ha ugyanezekre a helyekre kocsival járnék akkor felesleges lenne.
2021. nov. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

A Bebettoknál ragadtunk le. 2in1 babakocsit szeretnénk vállalható áron. Sokat autózunk (Budapesten és autópályán), így nekünk a legfontosabb szempont a hordozó minősége és a babakocsival való kompatibilitása. Ellenben nem szeretnénk több százezret költeni a babakocsira.

Mivel az olcsóbb 3in1 kocsiknak jellemzően nem túl minőségi hordozójuk van, ezért az lenne az alap elvárás, hogy legyen adapter valamilyen ADAC tesztelt (Maxi cosi, Römer, stb.) hordozóhoz. Ebben ezt megtaláltuk és nagyjából minden egyéb igényünket is kielégítik. Hajlok a Luca felé, de ennek mondjuk pont nem túl nagy a tároló része és zárt. A Nitello nyitott, bár az sem nagy. Más szempontból nekem túl sok különbség a kettő között érzésre nincs, talán utóbbinak kicsit jobb a rugózása. Esetleg még a Pascal is szóba jöhet.

Azt tudni kell, hogy olyan helyen élünk, hogy némi túlzással nagyjából budira is autóval fogunk járni, így nem feltétlenül kell, hogy jól megtömhető legyen az alsó kosár, de nyilván nem tudni mit hoz az élet.... :)

2021. nov. 30. 09:10
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!