Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Melyik a jobb? Ha zárt tároló...

Melyik a jobb? Ha zárt tároló van a babakocsin, vagy ha nyitott, hálós?

Figyelt kérdés

Elég sok babakocsit megnéztük már. A zártak általában kisebbnek tűnnek és nehezen "megközelíthetőnek", míg a nyitottnál inkább az időjárás viszontagságaitól félek, ha esetleg utolér minket egy eső, vagy valami.

Nektek milyen van, szeretitek?


2021. nov. 30. 08:23
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Bebetto amúgy holland nem lengyel.
2021. dec. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:

Mi hétvégén nézzük meg a Bebettokat, hát kíváncsi leszek. :)

Tegnap megnéztem a Joie-kat, nekem eszméletlenül nehéznek tűnt a többihez képest. A Maxi cosinak meg adtam mégegy esélyt, de ez is ugyanúgy kotyogott (Adorra), mint a múltkori boltban. Én ezért nem adok ennyi pénzt.

A Römer továbbra is szerelem.

2021. dec. 2. 17:04
 23/28 anonim ***** válasza:
Én irtam a Bebettos hozzászólást. Én az ABC designt és a peg peregot nézegettem még, már bánom hogy hagytam a férjemet beleszólni. 😂
2021. dec. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Pedig az ABC-k sem picik. De minőségre nekem is bejönnek.
2021. dec. 2. 19:15
 25/28 anonim ***** válasza:
Megnézted a Bebettokat? Neked mi a véleményed? Sikerült aztán választani?
2021. dec. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:

Megnéztem őket, igen. :)

Élőben a legtöbb modell hatalmas! A Luca volt képek alapján a szerelem, de hozzáférhetetlen a tolókar felől az alsó tárolója és óriási maga a váz is. Nekem picit nehéznek is tűnt, így gyorsan egy kocsival odébb álltam.

Két modell egy picit kisebb méretekkel rendelkezik (Pascal és Nitello). Csak pár centivel, de kezelhetőségben ez nekem már szembetűnt, így megmondom őszintén ez a kettő maradt a listán, a többit már nem is tologattam meg. A kettő közül ránézésre már-már azt mondtam volna, hogy mindegy, de közben új szemponttal látott el az egyik barátnőm az eddigieken túl. Az pedig az, hogy legyen sportrésszel együtt lapra csukható ha lehet, mert ha nem, az sok autózás mellett kín lesz (ők pont ezzel szívnak). Ezt csak a Pascal tudja, úgyhogy gyakorlatilag kizárásos alapon el is dőlt. :)

Mivel most van egy 10%-os akciója a csepeli boltnak, mi letettük a voksunkat mellette, aludtunk rá egyet és másnap haza is hoztuk.

Érzésre nem Römer azért, de az eddigi kismillió megtologatott babakocsi mellett nekem ár-érték arányban abszolút megnyerő volt. Remélem elégedettek leszünk vele.

Amit még kiemelnék, hogy rajtunk kívül négy babakocsi után érdeklődő pár is volt az amúgy nem túl nagy boltban, mégis jutott mindenkire eladó, aki nagyon korrektül tudott minden kérdésre válaszolni az összes modellel kapcsolatban. Nekem sok bababoltban kiverte a biztit, hogy az eladónak látszólag fogalma sem volt arról melyik kocsi mit tud és milyen hordozó adapterről beszélek, csak ezért hozom pozitív példának. :D

2021. dec. 6. 14:18
 27/28 anonim ***** válasza:
Na szuper! Használjátok egészséggel. ☺️ Remélem Nektek jobban bejön mint nekem.
2021. dec. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
Egyébként gondoltam rád (ha te vagy a 20-as), mert a flaviot is ajánlgatták, hogy az milyen jó, milyen szép... de nem volt kiállítva, úgyhogy nem is foglalkoztunk vele. :D
2021. dec. 6. 18:18
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!