Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Melyik a jobb? Ha zárt tároló...

Melyik a jobb? Ha zárt tároló van a babakocsin, vagy ha nyitott, hálós?

Figyelt kérdés

Elég sok babakocsit megnéztük már. A zártak általában kisebbnek tűnnek és nehezen "megközelíthetőnek", míg a nyitottnál inkább az időjárás viszontagságaitól félek, ha esetleg utolér minket egy eső, vagy valami.

Nektek milyen van, szeretitek?


2021. nov. 30. 08:23
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Én eleve a lengyel babakocsikat kizárnám, nincs az a pénz, hogy ilyet vegyek kosár ide vagy oda. Cipelni egy ekkora babakocsit állandóan meg igazi szenvedés, ugyanis hatalmas! A csomagtartót egy átlagos autóban simán kitölti. Minőségileg is vannak velük bajok, habár a Bebetto még talán a kevésbé gagyi kategória, ez talán szétesni nem fog. Az autósülése is gagyi, ebben egyetértek, hogy valami rendeset kell venni. Én sokkal inkább vennék egy egyszerűen kezelhető travel systemet egy normális hordozóval ha sokat autóznék mint pl Cybex, Joie, Maxi Cosi, ABC Design.
2021. nov. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Lengyel gyártmány ide vagy oda, nekem semmi bajom az Espiro-val, nem érzem gyenge minőségnek, összehasonlítva a tesómék Cybex-ével sem, amit annyira istenítenek a neten. Igaz, hogy másmilyennel nincs tapasztalatom, és autóshordozót mást használunk (azt kaptuk), de tök jól össze lehet csukni a kocsit. Elfér, pedig nincs egy nagy csomagtartónk. Pont az utóbbi miatt volt például nekem az a lényeges, hogy a mózest is lapra tudjam összecsukni.
2021. nov. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
Ja én nem feltétlenül az Espirora gondoltam, az azért egy más kategória már minden szempontból, az Anex is lengyel pl de azt sem említeném egy lapon a többivel (habár az sem kellene). Én ezekre a benga lengyel egyenkocsikra gondolok mint a Kunert, Bebetto, Riko, Berry Baby, Adbor, Adamex és társaira.
2021. nov. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Hálós kosár. Amibe bele lehet tuszkolni a kismotort is hazafelé a játszótérről. Hidd el, még hálás leszel ezért... :D
2021. nov. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

Megmondom őszintén nekem a Maxi Cosi kocsik csalódást jelentettek élőben.

A Cybex árától kishíján lefordultam a lábamról, bár lehet csak a drágábbak voltak kirakva a boltban, nem is néztem utána, elfordítottam a fejem. :D

Az ABC-vel ki lennénk békülve, de annak is 200+ ezer forint önmagában a 2in1-e. A 3in1 hordozójának nincs ADAC tesztje. Egy 2018-9-est találtam, akkor nem szerepelt túl jól (de ez az én kattanásom).

Joie-t még nem láttam élőben, így arról nem tudok véleményt alkotni sajnos.

Bár centire kb. ugyanaz, a valóságban a Kunert nekem túl nagy debella és nincs adaptere, ezen felül a legtöbb modellje kotyog, a Bebetto még vállalható, nekem érzésre stabil, ezért kezdünk efelé hajlani. Több lengyelt nem néztünk. Egyébként perverzióm, hogy egy kicsit megrángatom oldalra és fel-le is a babakocsikat, amiket nézegetünk, ha kotyog, zörög, nyekereg, akkor vissza is tolom a helyére. A Maxi cosi nekem vállalhatatlanul kotyogós volt, nem is értem... A Römer 3in1 kocsija szerelem, úgyhogy az még versenyben van.

Összességében nem szeretnénk kocsira 250 ezer forintnál többet költeni, tök mindegy, hogy az neves 3in1 babakocsi nekünk megfelelő hordozóval, vagy "noname", de vállalható olcsó 2in1 babakocsi + nekünk megfelelő hordozó összetételben jön ki.

2021. nov. 30. 10:35
 16/28 anonim ***** válasza:

Esetleg nézzetek körül outletben ahol teljesen új, sokszor címkés babakocsikat árulnak tökéletes állapotban vagy aprócska szállításból fakadó szépséghibával, személyesen is el lehet látogatni hozzájuk pl:

[link]

2021. nov. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Jajj de jó, köszi!
2021. nov. 30. 10:50
 18/28 anonim ***** válasza:

Én is majdnem itt vettem babakocsit, de aztán a felét nem találták meg a raktárukban, így letettem róla 😂

Egyébként teljesen korrekt helynek tűnik. A bundazsákot végül tőlük vásároltam.

2021. nov. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Mi innen vettük az egyik Cybex babakocsinkat 3 éve, tökéletes vele minden a mai napig, második babát várja jelenleg és vele is lehúz reményeink szerint ugyanennyit. De vettünk tőlük Cybex hordozót is (nem az autósat hanem a magamra csatolhatót), azzal is minden rendben volt, meg most én is a bundazsákokat nézegettem, kellene egy a mózesbe külön.
2021. nov. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

Bebettot ne. Nekem flavio pro van, utalom mint a cart. 😂

Otromba, nehéz mint a dög, nehéz összecsukni, nehéz levenni a mózest, még nehezebb rárakni a hordozót és a műanyag részek nem túl minőségik. Nehéz tolni, nyikorog, azt várom mikor esik ki az első kerék olyan hangja van.

Megtologattuk a boltban, ki is próbáltuk az összecsukást, kinyitása, a mózes és hordozó rárakást, de más terhesen mint amikor benne van már a gyerek.

600€-ért vettük, ennyiért többet vártam.

2021. dec. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!