Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Szoktátok használni a mózeskos...

Szoktátok használni a mózeskosarat, van értelme egyáltalán?

Figyelt kérdés
A babakocsikat nézegetem, de a környezetemben nem nagyon látom hogy a mózeskosarat bárki is használná, inkább a sport babakocsitat látni csak. Ti szoktátok használni?
2021. dec. 11. 16:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem jó. A lányom januárban született, szóval az első pár hónapban csak azzal mentünk minden nap sétálni. Nem érte a hideg, a szél, jól el lehetett rejteni benne.
2021. dec. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy szoktuk, az én babám csak abban volt nyugodtan
2021. dec. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A novemberi első babámmal sokat használtuk. A kicsikkel csak azért nem, mert nem fértem be az óvodába a babakocsival... -_-
2021. dec. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Szeptemberi a kislányom. Minden nap használjuk, szeret benne, jókat alszik séta közben. Én orvoshoz, védőnőhöz is ebben viszem.

Te mibe szeretnéd tenni az 1-2-3 hónapost ha sétáltok? Sport kocsiba? Vagy a hordozóba?

2021. dec. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
26%

Én kb 2* használtam minket gyereknél. Túl nagy túl bohom túl nehéz, de a gyerekek is utaltak. Arról nem is beszélve hogy a lakásban is kényelmetlen volt rakosgatni.

Szóval nem vennék 3 az 1 babakocsit már.

2021. dec. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Eddig nem használtam, túl kicsi a baba. Később jól jön.
2021. dec. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
5 hónapos a baba, napi szinten használjuk, abban alszik napközben. A hordozót csak autóba, a sport meg túl nyitott télen.
2021. dec. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly szeptemberi születésű a kislányom, 7 hónapos korában váltottunk sportkocsira, addig csak a mózest használtuk, nagyon jókat aludt benne.
2021. dec. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Kb 4-5 hónapos korukig használtuk mindegyik gyereknél. Mindketten téli születésűek. A környezetemben én inkább azt látom, hogy szinte mindenki azt használja.
2021. dec. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
9 hónapos a fiam. Még mindig a mózes van a vázon, mert a sétákon jókat alszik benne. Ráadásul most, hogy bejött a téli hideg, be tudom bugyolálni a plédjével rendesen
2021. dec. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!