Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Van értelme SSC-vel (Manduca)...

Van értelme SSC-vel (Manduca) próbálkozni izgő-mozgó gyereknél?

Figyelt kérdés

A rugalmas kendőt utálta, pár perc után feszítette ki magát.

Kézben szereti magát cipeltetni, de ott is váltogatni kell a "pózokat", hogy ne unja el magát.

Van értelme így megvenni? Kicsit már nehézkes kézben hurcolászni, mindjárt 7 kiló (és én gyenge vagyok).


Sajnos nincs lehetőségem ingyenes kipróbálásra.



2015. dec. 28. 11:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez mi pontosan?
2015. dec. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha a kendőt se szerette szerintem nincs értelme.
2015. dec. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha ki tudod próbálni, az jó lenne, mert a Manduca használtan se olcsó és mi előre látatlanban nem tudjuk neked megmondani.

A lányom is nagyon energikus, mégis imádta a hordozást a kezdetektől, de ez teljesen egyéni, lehet, a tiéd ezt is utálná, szóval vétel előtt mindenképp kölcsönözni kellene egyet, hogy kipróbáljátok.

A Manduca amúgy szuper vétel, nekem is ez van, rettentő kényelmes :)

2015. dec. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Rengeteg mas hordozóeszköz van, orszagszerte vannak klubok ahol ingyen probalhattok es par száz forintért kölcsönözhettek.

En nem szoktam ajánlani jarni nem tudo gyerkocnek olyan hordozót, amiben "ül", mert terhelheti az izomzatát.

Mennyi idős pontosan?

Mozgqsfejlodese hol tart?

Abbol amit irsz, kb 3-4 honaposra saccolnam 😁 es arra gondolnek h nem izgalmas mar neki az elol hordozas, mert nezelodne. Efy szovott kendővel vagy abbol varrt eszközzel csipon es haton is tudnád hordozni ot.


Hordozasi tanácsadó vagyok 😉

2015. dec. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A rugalmast még az elején próbáltuk, később kiderült a enyhén kötött csípő, valöszínűleg ezért utálta. Azóta gyógytornára járunk, így elmúlt (némi izomletapadás még van az egyik combjánál).

A fejét szépen tartja, ügyesen húzza magát ülésbe, forogni még nem forog (kicsit le van maradva még a gyógytornász szerint).

Igen, 4 hónapos és 1 hetes. 6770 g és kb. 62-63 cm (most növi ki a 62-est de a 68 még elég laza).

Azért gondoltam volna csatosra vagy vmilyen mei tai félére, hogy az apja is hordozhassa (és igazság szerint nekem sincs sok türelmem kötözgetni, a rugalmassal is szenvedtem).

2015. dec. 29. 08:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!