Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » A járássegítő használatának...

A járássegítő használatának van-e értelme?

Figyelt kérdés

Van-e aki használta, és miért jó? Milyen előnyei vannak?

Javasolt-e alkalmazni? Hasznos eszköz-játék?


Vagy fölösleges, mert ha gyerek már el akar járni úgyis eljár magától is szinte egyik napról a másikra?


Én sem tudom eldönteni ...


2015. máj. 22. 15:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmi értelme és inkább káros. Ha járni tanul a baba, akkor a bútorok mellett jár, majd elengedi és egyedül tesz néhány lépést. Apránként megtanul egyensúlyozni és esni is. Ettől lesz biztosabb a járása. A járássegítőt pedig tolja maga előtt, és könnyen előfordul, hogy megcsúszik és beleveri az orrát. Az egyensúly érzéke nem javul. Ugyanaz a hatás, mint a bútorok melletti járásnak.
2015. máj. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs sok. Én nem vettem a fiamnak. Viszont első szülinapra dömpert kapott, és első perctől imádta. Járni még nem tudott, de nagyon sokat tolta. Néha orra esett, de tanult belőle. Azért az egyensúlyt szerintem valamennyire megtanulják vele, mert ha nagyon megtolja, akkor orra esik ugye.

De enélkül is ugyanúgy megtanul járni.

2015. máj. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha arra gondolsz, amibe bele kell állítani és gurul, akkor az káros. Ha olyan kis kocsira, játékra gondolsz (pl. babataxi), amit maga előtt tol, akkor az hasznos, mert csak akkor tolja, amikor kedve van hozzá és szeretnek is tologatni a kisgyerekek.
2015. máj. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!