Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » 7 hetes kisfiamat tehetem...

7 hetes kisfiamat tehetem babahordozóba vagy az bizonyos kortól ajánlott?

Figyelt kérdés
Egyszerű baba hordozó, mellkasra kell felcsatolni. Van textil hordozóm is de nekem az nem jött be. Szabad 7 hetes 5 kg súlyú babát ilyen hordozóba tenni vagy még kicsi hozzá?
2021. dec. 14. 11:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Szerintem kicsi lesz. Van kèped a hordozòròl?
2021. dec. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem csatos hordozóra gondolsz. Ahhoz még kicsi. Amit én használtam, ahhoz volt újszülött szűkítő, de még avval is nagy volt neki. Ráadásul inkább stabil üléstől ajánlják. Bár mi nem vettük ilyen szigorúan, kb fél éves korban raktam bele mindegyik gyereket.
2021. dec. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
71%
Ilyen kicsi babát szövött, rugalmas vagy karikás kendőben ajánlott csak hordozni. Formázott, csatos már nagyobbaknak való
2021. dec. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy milyen a hordozó...


Valami leírást adhatnál róla. Vagy linkelj be olyat.


Mert erre igy lehetetlen válaszolni

2021. dec. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

A csatos hordozó 5/6 hónapos, de inkább már ülni túdó kortól van. (Hordozója válogatja.)

A kifelé néző hordozó pedig kerülendő.


A fent írt hordozókat ajánlják, nekem speciel a szövött kendő jött be és 3 hónapos környékén a mai-tai.


De, ha csatolsz képet, könnyebben tudunk segíteni.

2021. dec. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Hordozótól függ. Linkeld be, úgy könnyebb.
2021. dec. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

[link]

Így néz ki. Egyik oldalon azt írja 4 hónap + kell legyen a baba max 9 kiló

Másik helyen hogy 4 hónapig csak szemmel az anya felé lehet 4 hónapon felül pedig lehet háttal is.

Ezért nem tudom jó e

2021. dec. 14. 14:14
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez borzasztò, ebbe soha-soha ne tedd!!!! Nem tàmasztja alà elèg szèlesen a combjait, a csìpőjèt kàrosìthatja.
2021. dec. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy bugyikenguru. Ne tedd ilyenbe. Amit úgy reklámoznak, hogy kifele is lehet benne hordozni az legyen mindig gyanús, nem támasztja eléggé meg a lábát, természetellenes tartást ad neki.

7hetesen rugalmas kendő, szövött kendő, karikás kendő, vannak még baby mei taiok is.

2021. dec. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

4 hónap után sem tehetem bele? Kár volt megvásárolni :(

Nekem jó kis béleltnek tűnt belülről:(

2021. dec. 14. 15:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!