Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Fújtatható vagy tömör gumikeré...

Fújtatható vagy tömör gumikerék ajánlott földútra pici éles kövekkel?

Figyelt kérdés
Az út dimbesdombos, rossz földút(400meteren kb)ezért gondolnám a fújtathatót, viszont az éles pici kövek miatt(lakópark építés) azok kilyukasztják a fújtatható kereket? Ha valakinek van ötlete, akkor szívesen várok babakocsi tippet is :)
2018. júl. 17. 14:15
 1/6 anonim ***** válasza:
41%

Folyton stoppolhatnád a gumit.

Mi 90%ban normális terepen toltuk a kocsit, mégis kellett 2x foltozni

2018. júl. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%

Tömör. Elég egyértelmű.

Egyébként is a rugózáson (felfüggesztés) múlik, nem a keréken, hogy mennyire ráz.

2018. júl. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
40%
Apró kavicsos-földutas utcában lakunk, még sose volt baj a babakocsi felfújható kerekeivel, pedig összességében 2,5 éve nyűjjük. (Adbor Zipp) Szerintem könnyebb foltozni, mint elkopott tömör kereket cseréltetni.
2018. júl. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
36%

tömör kerekű tartom jobbnak, hanem mert ez volt a szerelem-verda, ilyen kerék volt hozzá a széria-tartozék. Imádtam. Ismerősök kínlódtak a defektekkel én toltam árkon-bokron át.


Nem az éles, pici kövek lyukasztanak, hanem a zöldterületen szaporodó királydinnye pl. Meg a hülyegyerekek által játszótereken széttört és szétdobált üvegszilánkok, amit észre sem veszel a salakon, fűben.

2018. júl. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
10%

Szerinted ?

A Quinnym kereket hetente kellett cserelni pedig betonon toltam!

2018. júl. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekünk felfújható kerekű van. Minden nap tolom apró kavicson, homokon, aszfalton, földön de soha nem kellett eddig cserélni. (Mama Kiddies)

Hozzáteszem nem egy vékony semmire való gumija van.

2018. júl. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!