Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Retró babakocsit mennyire...

Retró babakocsit mennyire ajánlott használni?

Figyelt kérdés
Eszembe jutott, hogy édesanyám megőrizte a régi - tehát 30 éves - babakocsinkat. Egy beltéri szekrényben van eltéve, lefóliázva, Elvileg semmi baja nincs, de azóta talán egyszer se szedtük szét. Szerintetek érdemes előszedni? Használható egyáltalán? Esetleg egy újonnan vágatott matraccal?
2017. jún. 27. 15:55
 1/6 anonim válasza:
0%

Ha már a babakocsin is spórolni kell, lehet még várni kéne a babával.


Én nem használnék régi babakocsit, pedig autóval megyünk a legtöbb helyre, tehát nem is az van, hogy vinnem kell a metróra, villamosra. Egyszerűen szerintem nem praktikus (kényelmetlen, a biztonsági öve sem korszerű gondolom, nem forognak a kerekei, stb). Biztos nem szenvednék vele.

2017. jún. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Uhh, ez elég rosszindulatú feltételezés volt. Természetesen van pénz babakocsira, a kisfiamnak is megvettük a vadiújat, amit aztán elajándékoztunk egy rosszabb anyagi helyzetben lévő rokonnak, és mivel még használják, meg most kislányunk lesz, nem akarom visszakérni. De ez a kérdés szempontjából amúgy sem lényeges.

Ami nekünk van, az egy anno Kanadából kapott rózsaszínű csak mózeses babakocsi. Szerintem nagyon helyes, szeretem az egyedi dolgokat. Vidéken élünk, így nagy kerék még előnyös is lenne, bár nem tudom persze mennyire rugózik. Láttam, hogy jófogáson/vaterán ilyeneket árulnak, gondoltam, hátha van itt valakinek tapasztalata vele...

2017. jún. 27. 17:54
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, ha neked megfelel és jo az állapota, funkcióját ellatja, tiszta, akkor nem tudom mi a kérdés. :) sztem ha neked/nektek tetszik nyilván használjátok. En sok ilyen retro kivitelű de új kocsit látok. Nekem nem lenne praktikus, nem férne el, de romantikus stílusú es szerintem ízléses. :) nyilván van aki nem igy látja de hat ezert van tobb 100 fele es fazonú kocsi hogy valogathassunk. Szerintem ha neked tetszik sz.rd le ki mit gondol.
2017. jún. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én használnám. Sőt kipróbáltam a pólyát is a lányomnál, de nekem nem jött be. Mi csak egy esernyőre csukhatós kocsit vettünk, a másikat használtan kaptuk. Nekem nem lett volna 50-60 ezrem egy babakocsira. Ettől független szépen nőnek a gyerekeim. Picinek főként kapott ruhákban jártak. Mostmár vennünk kell, mert elhordják őket. Mindig szép ruhákban jártak. Bár most ez a szakadt farmer, pasi ing.. stílus nekem annyira nem tetszik a lányomon, de ez a divat. Egyedül a használt cipőt nem használtam sosem, mármint nem adtam rájuk. 14 és 11 évesek
2017. jún. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

En nemreg a piacon lattam egy retro kocsit.marmint hasznalat kozben.

Gyonyoru szep volt.fonott mozese volt.eszmeletlen jol nezett ki.

Nagyon szep allapotban volt.

Meg is kerdeztem az anyukat,hogy honnan van.a parja b.kocsija volt.amit felujitottak.

Nezzetek meg milyen allapotban van.ha mukodokepes,akkor erdemes lehet kicsinositani es tuti nagyon meno lesz.

2017. jún. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nyugodtan hasznald, ha szep, tiszta, jo allapotban van. Nezzetek meg, lehet meg kell majd olajozni itt-ott es a matracot tuti lecserelnem benne, mert azt nem lehet normalisan kitisztitani.

Nekunk is sokaig megvolt, egy par evvel ezelott koltoztek a nagyszulok, akkor valtunk meg tole sajnos, de nekem a lakasunkban amugy sem lenne helyem tarolni sajnos.

2017. jún. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!