Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Ajánlanátok konkrét autósülés...

Ajánlanátok konkrét autósülés márkát babáknak, amivel nektek jó tapasztalatotok van ?

Figyelt kérdés

Én isofixes, 9-36 kg-ra, dönthető babaülést keresnék. 7 honapos babának, aki még nem ül stabilan,amiben hátra tudom dönteni, ha alszik, nem esne előre a feje. A babahordozót hamarosan kinövi. Tapasztalatokra lennnék kiváncsi, ki mit-miért vett és ajánlja e, be e vált neki ? Írnátok kokrét fajtát, típust ?

Köszi


2021. dec. 15. 23:20
 1/9 anonim ***** válasza:
69%

Én nem vennék 9-36 kilósat. Felesleges (36 kilósnak már bőven nem kell, hacsak nem valami dromedár, elhízott gyerekről van szó aki egy évesen 16 kiló) és nem is biztonságos.

A dönthető csoda ülések annyira nem dönthetőek, hogy kényelmesen aludjon benne a gyerek és ne lötyögjön benne a feje.

Én pl. britax römert ajánlanék. Nem tudom mennyire vagytok árérzékenyek?!

2021. dec. 16. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
9-36-ost én sem vennék, egyszerűen nem lehet egy betéttel megoldani azt, hogy tartsa az egy évest is és kényelmes legyen később is. 36 kg-san meg már elég lesz az ülésmagasító is, az csak pár ezer forint, felesleges ezen spórolni.
2021. dec. 16. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

[link]


Nekünk ez nagyon bejött. Újszülött kortól használjuk már. A fiam most másfél éves. Most már előre néz, és még mindig kényelmesen ül benne. Könnyű kivenni belőle. És a tisztítása se egy nagy ördöngösség.

2021. dec. 16. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%

Anno én is elolvastam a témában amit csak lehet. És egyetértek azokkal akik nem javasolják a 9-36 kg-ig jó üléseket.

Nekünk egy Römer van, a típusára már nem emlékszem, de 360 fokban forgatható és dönthető. Ez 9-18 kg-ig jó. 3 éves a fiam és 13 kg, igaz ugyan hogy ő az az egy szál bél típus, vannak azért jóval nehezebb 3 évesek is. De nagyon elégedett vagyok az üléssel, mondjuk elég boros ára volt. A forgathatóság miatt könnyű ki-betenni a gyereket. Hosszú az öve, nem kell szenvedni hogy becsatoljam. (A nagyszülők autójában is valami kedvelt márka van, de alig bírom beletenni mert nagyon rövid az öv, és ilyen kabátos időben, egy gyötrelem (tudom elvileg nem lenne szabad kabátban lennie, na de egyik autó sem áll fűthető garázsban...).

2021. dec. 16. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kabátban úgy kell raadni, hogy nelkule becsatolod aztan a kabatot forditva raadod,, bem huzod be a cipzárat de igy elől végig zártan rajta lesz
2021. dec. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Minket is lebeszéltek a boltban a nagy súlytartományú ülésekről, és azóta is lépten-nyomon belefutok hasonló véleményekbe. Mi végül Joie spin 360-at vettünk (0-18 kg), nem olcsó, de nagyon szeretem. 16 hós kislányom kb 9 kg, szerintem jó sokáig elég lesz neki. Isofixes, könnyű beletenni, mivel kiforgatható az ülés, szemben-háttal is utaztatható, dönthető az ülése, jókat alszik benne. A tesónak is ilyet veszünk majd.
2021. dec. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. A fiam jelenleg 7 kg és 6 hónapos.2860 g született úgyhogy picit kevesebb kg mint a kortársai. Gondolom hogy később sem fog rohamosabban hízni. Kb 1-2 hónap múlva kinövi a hordozót.

Azt hiszem meggyőztetek, hogy inkább 9-18kg kategóriásat vegyek. Árban olyan 100 ezer forintig gondolkodunk. 18 kg az kb 3-4 éves koráig jó?

Fő szempont hogy tudjam minél jobban dönteni, isofixes legyen . Britax Römer, Cybex, Kindekraft és Zopa márkák érdekelnek.

2021. dec. 16. 11:23
 8/9 anonim ***** válasza:
Elvileg a 18 kg-s ülés átlagban 4 éves korig jó, igen. Nyilván gyakorlatban gyereke válogatja, meddig fér bele. Az én lányom is 3 kg alatt született, magas-vékony alkat. (6#)
2021. dec. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kinderkraft felejtős. Többi elvileg ok.
2021. dec. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!