Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Nem egyszerű hóban tolni a...

Nem egyszerű hóban tolni a babakocsit. Ti hogy oldjátok meg?

Figyelt kérdés

Csak csúszik a kerék, és felér egy tornával olyan erővel kell tolni.

Babám még pici szánkó nem jöhet szóba

Hurcikendő és társai is kizárva félek hogy elcsúszom és rá esek



2021. dec. 26. 23:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
68%
Hát azért itthon nem volt még olyan sok ho olyan sokáig, hogy rá lettem volna feltétlen kényszerítve, hogy konkrétan hóban tologassam a gyereket. Így a válasz: sehogy. Hol laksz te tulajdonképpen, ahol nem takarítják a havat és 1-2 napnál tovább megmarad annyira, hogy ez valós problémát jelentsen?
2021. dec. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
76%
A miénk simán elgurult hóban is azon a 3 napon/gyerek, amikor éppen volt hó…
2021. dec. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
23%
Egy kézzel toltam a Cybex babakocsinkat a hóban amikor legutóbb volt, mert a férjemmel telefonáltam a másik kezemmel.
2021. dec. 27. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
64%

Elég nagy bolygókereke volt, amit lefixáltam, hogy ne akadjon keresztbe. A kocsi súlya is segített, nehéz volt maga a kocsi, így elment a hóban is.

25 éve, falun, többnyire takarítatlan járdán.

2021. dec. 27. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
47%
Sehogy
2021. dec. 27. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
7%
Hordozókendő.
2021. dec. 27. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
3%
Ilyenkor ki sem szabad vinni a babát, mert megfázik!!!
2021. dec. 27. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
10%
Ha mindenre van válaszod hogy mit miért ne, akkor ne vidd ki. Amúgy meg attól férsz hordozókendőben elesel vele. Attól nem félsz hogy csúszós úton felborul a babakocsi?
2021. dec. 27. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
24%
Basszus úgy, hogy muszáj volt és a lőtéri kutyát nem érdekelte a kínom. Remélem nem maradsz ilyen életképtelen...
2021. dec. 27. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
62%
Hát egy normál babakocsi azért pár centis hóban elmegy, de ha nem, akkor várd meg azt a pár napot, amíg elolvad, vagy legalább letakarítják a járdákat. Nem lesz semmi baja a gyereknek, ha 1-2 séta kimarad.
2021. dec. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!