Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Hogyan döntenétek,megvennétek...

Hogyan döntenétek,megvennétek használtan vagy gyűjtenétek hozzá és ugyan azt a babakocsit megvennétek újan bababoltból?

Figyelt kérdés

270E ft az új

230E ft a használt (távolság miatt nem tudom személyesen megnézni így még akár meglepetés is érhet az állapotát illetően ha az eladó nem őszinte)


Kérem aki ezt az árat sokallja - kevesli és a válaszadás helyett csak ebbe kötne bele az lapozzon tovább


2022. jan. 13. 10:07
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Igazatok van

Sajnos én nem tudok elmenni,az eladó és köztem 210km van és ahogy fent is írta az 5 ös hozzászóló benne van a pakliba egy felesleges út. Bár meg mindig "olcsóbb" mintha 240 ezerér kapni egy olyan terméket ami csalódás


Azthiszem jobb ha maradok tényleg az új bolti terméknél,házhoz hozzák és azt kapom amiért fizetek 😊


Ez a 40-50% minusz bennem is megvolt esetleg megemlítem az eladónak de biztos vagyok benne hogy olyan áron már nem fogja eladni

2022. jan. 13. 11:21
 12/17 anonim ***** válasza:
Szerintem alkudd le, és vedd a használtat. Hátha odaadja mondjuk 150-ért.
2022. jan. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Alkudni akartam

Azt mondta hogy,az ára fix

Megköszöntem a türelmét és elengedtem a dolgot


Gyűjtünk az újra :)

2022. jan. 13. 15:56
 14/17 anonim ***** válasza:
Mondjuk az se normális, aki egy hasznalt babakocsit ilyen drágán akar tovább adni. Max a fele plusz 10-20%, nem majdnem az új ára....
2022. jan. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Újat, plusz menj és próbáld ki. Mi egy Stokkeval jártunk úgy hogy majdnem megvettük, kipróbáltuk és azonnal visszaléptünk annyira instabil volt a mi környékünkre.
2022. jan. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Stokke babakocsiról van szó a mi esetünkbe is :)

Városba lakunk

2022. jan. 13. 19:04
 17/17 anonim ***** válasza:
Kérdező mi is (BP 2. ker) itt elég sok a lépcső, keskeny, padkásak az utak, sok az emelkedő, ilyen terepre nem való. Ha belvárosban, jó minőségű betonon tolod, arra tökéletes
2022. jan. 14. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!