Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Benti cipőnek mindig ugyan...

Benti cipőnek mindig ugyan azt a márkát veszed, vagy ami épp akciós?

Figyelt kérdés
2022. jan. 11. 07:47
A kérdező szavazást indított:
Márkához ragaszkodom
Ami épp akciós
28 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Amiben éppen találok méretet a patájukra. 🤪
2022. jan. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Alapvetően ugyanazt a Memo szandált veszem neki újra és újra, kifogástalan minőség, nagyon szép, a gyerek pedig megszokta és szereti, ráadásul a járásképén is sokat javított. Múltkor elcsábultam és mivel nem találtam a szokásosból méretet rendeltem egy Superfitet ami akciós volt, hát azzal a lendülettel küldtem is vissza; a méret kicsi volt, a minősége pedig botrányos volt a Memohoz képest, mint valami kínai gagyi pedig megbízható boltból rendeltem. Inkább felkutattam egy párat a szokásosból az internet legmélyeb bugyraiból és soha többet nem kísérletezünk az tuti.
2022. jan. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mindig u.a.

Az bevált, szeretjük, kényelmes. És nem teszi tönkre a lábát☺

2022. jan. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Cipőből soha nem akciósat keresek. Ami minőségi és van a méretében. Primigit vagy super fitet.
2022. jan. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is méret alapján választok. Nem vagyok egy webshopos típus, én a bolti választékból választok. De pl a deichmannban van hogy akciós az elefanten, én azokat nagyon szeretem.
2022. jan. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ragaszkodom a márkához, mert bevált, szereti a gyerek, kényelmes és azért is, mert annak a méretezését ismerem, így online rendelésnél sem tudok melle lőni. Primigi amúgy a benti és kinti cipője is.
2022. jan. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekünk dd step, vagy elefanten ami bevalt, viszont ezekből sokszor nem azt veszem meg aminek legjobban tetszik a szine, mintaja, hanem amelyik epp akcios es eleg annyi hogy ne legyen kifejezetten csúnya.
2022. jan. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül ragaszkodom a márkához, de DD step amit általában veszek. a lényeg ,hogy mindig jó minőségű szandált veszek neki.
2022. jan. 12. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!