Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Tapasztalt szülők! Melyik...

Tapasztalt szülők! Melyik babakocsit válasszam?

Figyelt kérdés
200ezrekért nem tudok babakocsit venni. Az első babakocsi tetszett meg először. A mózes része viszont összenyaklik. Nem tudom,hogy ez miatt meg e bánnám esetleg. A másik babakocsi előnye, hogy minden része külön van,tovább is lehet használni. Az ára 2x annyi, de beleférne. Az erősebb, biztonságosabb, praktikusabbat választanám. Kérlek ne ajánlásokat írjatok,hogy ilyen olyan márkát vegyek.

2022. jan. 23. 09:37
 1/8 A kérdező kommentje:
2022. jan. 23. 09:39
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Inkább próbálj meg használtan venni egy minőségibb darabot félàron.

Én Peg Perego kocsit vettem kb ennyiért, újszerű állapotban.

2022. jan. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
Vedd meg a jobbat és ha már nem kell eladod. Vagy, vegyél használtan.
2022. jan. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
29%

"Kérlek ne ajánlásokat írjatok,hogy ilyen olyan márkát vegyek."


Ha eldöntötted, hogy nem akarsz jót venni, ami lehet olcsóbb is lenne, akkor minek kérdezel?

Vegyél drágán szart vagy olcsón szart, egyre megy. ;)

2022. jan. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
12%
Hát a második az valami okádék, ahogy kinéz. Már csak ezért se venném meg, max ha nem futja másra. Amúgy hordozókendőben esetleg nem gondoskodsz?
2022. jan. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. 4,5 ös válaszoló lehetne normálisan is válaszolni. Nem is értem mi ez a bunkózás. Egyáltalán nem döntöttem el,hogy nem akarok jót venni. Nem tudom miért kell az embereknek direkt félreérteni a másikat

200ezreim nincsenek rá. Amúgy meg a 89 és 150 ezer kb az áruk .

2022. jan. 23. 13:01
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen egyébként; szeretnék hordozót . Nagyon szimpatikus
2022. jan. 23. 13:04
 8/8 anonim ***** válasza:
70%

A hordozó nagyon jó, de nem váltja ki a babakocsit.

Kérdező, ha emeleten laktok, akkor szempont a súlya. Ha nem, akkor ez mindegy.

Az is számít, mekkora a kocsitok, mennyire lehet össze csukni.

Nagyon fontos szerintem az is, hogy jó nagy kereke legyen, bónusz az, ha gumi és fújható, mert ezeken a nagyszerű magyar utakon rémálom tolni. De ha mondjuk olyan helyen laktok, ahol tükör aszfalt van, jó járdák, akkor ez is mindegy.

2022. jan. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!