Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Tudnátok nekem ajánlani...

Tudnátok nekem ajánlani tavaszra hordozókendőt? Több félét is látok és nem igazán tudok dönteni..

Figyelt kérdés
Melyik volt számotokra és a babának is kényelmes? Viszonylag sokat fogunk sétálni úgyhogy fontos lenne megtalálni az igazit,saját tapasztalatra lennék kíváncsi. :)

#kényelem #hordozókendő #Tavasz és nyár
2022. jan. 27. 15:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem 6 kiloig a rugalmas, később viszont nem szeretett már benne lenni.

A rugalmas használtan vettem, mert nem akartam 15-20 ezret kiadni rá úgy, hogy lehet nem is szereti. Utána aztán a drága pénzen megvett szövöttbe már nem nagyon akart belemenni…Ajánlom ezt nektek is, vagy ha van lehetőség valakinél kipróbálni, hogy baba hogy bírja meg a te hátad hogyan bírja.

Lehet én vagyok gyenge, de én már a 4 és fel kilós gyetekkel is csak a boltig indultam el, mert nagyon nehéz volt. Apja viszont felvette hosszabb távra is, ő jobban elbírta.

Újszülött korában viszont idebent rengeteget volt rajtam, szerettem, hogy szabad a két kezem, bármit tudok csinálni szinte.

2022. jan. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi Liliputi rugalmas kendőt használtunk nyáron már mondjuk meleg volt, de kényelmes volt benne még kirándulni is, nagyjából 3 hónapos korától Gremese mei tai-t használtunk/használunk. Most 10 hónapos, és most fogunk váltani egy csatos hordozóra.
2022. jan. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szintén liliputi rugalmas kendő olyan 6-7 kilóig, nagyon szerettük mindketten, olyan jókat aludt benne séta közben. Utána liliputi csatosat használtunk, de abban valamiért soha nem tudott elaludni, csak nézelődött. Még majdnem 2 évesen is mindig kérte hogy vigyük magunkkal, ha elfáradt belekéredzkedett.
2022. jan. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hoppediz Osaka kisbabas kendom volt, hosszu, szovott, ferjem is hasznalta. Little Frog Quartz karikasom volt, ez szinten kisbabas kendo (nagyobb gyerekhez surubb szovesut erdemes valasztani, de azokat nehezebb kotni).


Caboo Close es Love Radius Pötim is volt, mindkettot szerettem.

2022. jan. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ergobaby Aerloom, Ergobaby Adapt Cool Air, Ergobaby Omni 360 Cool Air, BabyBjorn mesh hordozók, Close Caboo Lite
2022. jan. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Tavaszi babám van.

Liliputi rugalmassal kezdtük, nekem nem volt meleg nyáron se, szupereket aludt benne. Utána gremese mei tai volt majd liliputi csatos amikor belenőtt. Pluszba vettem egy liliputi karikást, ha csak pár percre kell beletenni.

2022. jan. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Attól is függ mennyi idős baba. Én mondjuk karikást használtam. Ezt 3 hetes korától amíg olyan 8-9 kiló nem lett. Utána mei tai háton
2022. jan. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!