Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Hogy kötitek magatokra a...

Hogy kötitek magatokra a hordozókendőt úgy, hogy ne húzzátok végig a földön, és ne legyen tiszta kosz (pl. utcán)?

Figyelt kérdés
2022. jan. 5. 08:34
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
A hordozási tanácsadó amikor tanította, hogyan kössem helyesen magamra, akkor azzal kezdte: első dolog, hogy a kendő szára mindig piszkos 😅 szóval kiválasztottam egy aránylag tiszta környékét és ott kötöttem magamra.
2022. jan. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Sehogy, ezért nem használtam hosszú kendőt, csak karkást és ahogy elég nagyok lettek a kendős csatoshoz, arra váltottunk.
2022. jan. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én hasonló okból, csak itthon használtam, amíg nem lehetett csatost használni.
2022. jan. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
57%
Itthon kötöm magamra, mielőtt még utcára mennék. Ha esetleg ki-be venném, akkor keresek egy relatíve tiszta helyet, padot vagy valamit.
2022. jan. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha ki ve kellett tenni, akkor tiszta helyet kerestem, vagy segítséget kértem, hogy tartsàk fel a végeit..
2022. jan. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Otthon kötöttem fel és nagyon ritkán volt rá példa, hogy levettem magamról. Ha tudtam, hogy hosszabb időre megyünk és a babakocsi nem játszik, akkor olyan kötési technikát alkalmaztam, amiből némi taktikával és segítséggel ki tudtam venni és vissza is tudtuk tenni anélkül, hogy a kendőt le kéne kötni magamról. Én megmondom őszintén nem szerettem kötözgetni. Hurcizni sem, csak ha muszáj volt.
2022. jan. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!