Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mik az előnyei, hátrányai, ha...

Mik az előnyei, hátrányai, ha egy babakocsinak…?

Figyelt kérdés

- elöl (vagy hátul is) dupla kerekei vannak mindkét szélén

- egyetlen kereke van elöl

- az összes kereke apró

- elöl egy dupla kereke van: középen

Dupla kerék alatt azt értem, amikor két kerék egymástól 10-15 centire helyezkedik el.



2022. jan. 28. 20:54
 1/3 anonim ***** válasza:
66%

Ferfi vagy kerdezo? 😅

Ki kell probalni oket. Lehetoleg betonon,bar a boltbol nem hiszem,hogy kiengedik... Nincs tokeletes kocsi,valami hibaja mindegyiknek van,elhasznaltam mar parat es mindet utaltam. Szoval en nem talaltam olyat ami vagy ne lenne nagy bohom,nehez,nem tudom osszecsukni, a sok kis muanyag kerekes razkodik,kemeny. A stokke magasan van,amugy az elég jo,dehat 300 e ft.

2022. jan. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
38%
Nekünk sport babakocsink van és elég kis kerekei vannak. Falun lakunk, nem épp szuper útviszonyokkal, 90%ban nem is tudom a járdán tolni (vagy nincs, vagy be van nőve gazzal), hanem az úttesten, de eddig bírja a strapát rendesen.
2022. jan. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Édes mindegy,hogy hány kereke van elől a lényeg az,hogy milyen az a kerék.

A kicsik mindenbe bele akadnak rendszerint akkor is,ha kettő van.

Minél nagyobb,esetleg szélesebb a kerék általában annál kényelmesebb vele közlekedni rossz útviszonyok mellett is.

Én az egy kerekűt jobban szeretem,olyan is van.(Peg Perego book cross)

2022. jan. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!