Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen előnyei és hátrányai...

Milyen előnyei és hátrányai vannak a Lorelli yam yam etetőszéknek és a Touragoo Candy Plus-nak?

Figyelt kérdés

2015. jún. 4. 18:30
 1/5 anonim ***** válasza:
22%
Csak hátránya van,a két legszarabb márka,én biztos nem venném meg.
2015. jún. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Engem konkrétan érdekelne hogy mitől rossz.
2015. jún. 5. 07:46
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekünk Touragoo Candy Plus van. Egyelőre meg vagyok vele elégedve, sőt, ha tudtam volna, hogy teljesen ledönthető a háttámla, már sokkal korábban megvettem volna. (6 hónaposan kapta a lányom)

Szerintem a célnak tökéletesen megfelel, könnyen tisztán tartható, szükség esetén összecsukható, bár nálunk mindig nyitott állapotban van a konyhában. Ez a típus nem olyan, hogy felborul gyerekkel együtt. Elég robusztus szerintem.

Nem tudom, milyen extákkal rendelkeznek az ennél drágább etetőszékek. Ez tavaly januárban 24 ezer forint volt, úgy emlékszem. Egyébként láttam egy fából készült etetőszéket az egyik szomszédunknál, na annak a vékony kis lábai össze-vissza inogtak, amikor benne ült a 12 kilós gyerek!

Összességében én ajánlom a candy plus-t.

2015. jún. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekünk is Touragoo van, én is ajánlom. Még 2013-ban vettük 19900-ért (sima candy), jelenleg a 2. gyerek nyüstöli, de még egy szakadás sincs rajta. Jó erős a huzata, masszívak a lábai. Ezzel soha nem fog felborulni a gyerek! Ja és sok másikkal ellentétben ez 20 kg-ig használható! :) Elképzelésem sincs, hogy az első válaszadó milyen hátrányokról tud, amiről én még ennyi idő után sem... :)
2015. aug. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Gabrii ***** válasza:
Szia! Meg szeretném kérdezni, milyet vettél végül?
2016. máj. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!