Van olyan babakocsi ami megfelel ezeknek?

Figyelt kérdés

Sport babakocsit keresek:

Amit fel tudunk vinni repülőre,

Aminek bármilyen fokozatban dönthető a háta,

Amit két irányból tudok tolni,

Viszonylag könnyű(8-9 kg alatt)

És a legfontosabb, hogy ahol jelenleg élünk(bár költözni fogunk nemsoká) nincs betonozva, és elég ramaty az út, tehát valami nagyobb kerekű kellene.

Szerintetek létezik ilyen? Ha igen melyek azok?



2022. febr. 7. 20:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Hasonló gondban vagyok én is. Én a joie litetrax 4 air-t néztem ki. De ha megnézed, tök érdekelne te mit szólsz hozzá. Bár ahogy nézem ez 11 kg, ez neked nem lesz jó.
2022. febr. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%

Nem igazán.

Olyat találsz, ami könnyű, kicsi, megfordítható ülésű és fedélzetre felvihető, de nem való terepre. Pl: Bugaboo Ant

Olyat rengeteget, ami felvihető, így kicsi könnyű, de nem megfordítható. Cybex Libelle, Cybex Breeze, Gb pockit... És még sok.

Olyat is, ami nem felvihető (csak feladható), megfordítható, nem extra könnyű, de nem több, mint 8,4 kg és abszolút jó terepre: Cybex eezy s twist plus 2

Meg olyat is, ami megfordítható, extra könnyű (5,9 kg), de nem felvihető (csak feladható), és könnyebb terepen elmegy. Cybex melio

2022. febr. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2. Ne haragudj, de elég profinak tűnsz. Nem tudom van-e talsztalatod de Cybex eezy mondjuk egy rosszabb magyar utcán elmegy szerinted? Úgy hogy a gyerekből ne rázza ki az életet :D köszi és bocsi :)
2022. febr. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elodie details MONDO. Felvihető repülőre, de nem megfordítható, 6.7 kiló. Macskakövön elmegy, földúton is el fog szerintem.
2022. febr. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

3, valamivel kisebb kerekei vannak, mint a Balios S-nek. Ez utóbbi elmegy árkon-bokron és nagyon jól rugózik, de szerintem átlagosan vacak utcán az Eezy S+2 is boldogul. Nézd meg ezt a videót. Ez még a sima Eezy S+. A 2-es még jobb. [link]

(személy szerint én csak a nem túl "upright" ülés miatt nem ezt választanám. A gyerekeim szerettek függőlegesebb pozícióban ülni. A Balios, a Melio, az Eezy S twist+2, a Mios... jobban ültethető)

2022. febr. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!