Milyen hordozót vegyek?

Figyelt kérdés

próbáltuk a kendőt de nekünk nem jött be. valoszínűleg én csinálom rosszul. egyelőre ezt a hordozót néztem ki ( százezreket nem szeretnék rá kiadni). ez mennyire megbízható? illetve ha tudtok ajánlani más hordozót vagy elmondani mire kell figyelni azt is szívesen venném :)


[link]


2022. febr. 10. 11:54
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
4 hónapos most a kisfiam.
2022. febr. 10. 11:58
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
Szia, Facebookon a Hordozz szabadon, kérdezz bátran csoportban szakértők válaszolnak és adnak tanácsot, lépj be bátran. Dióhéjban, csatos hordozót mindenképp érdemes vásárlás előtt próbálni, sok helyen van kölcsönzési lehetőség. Ennél az eszköznél szerintem sokkal jobban is vannak a piacon, amik ugyan lehet egy 10-essel drágábbak, de tovább tudjátok használni, és kényelmesebb Neked és a babádnak is. Szóval mielőtt költesz rá, szerintem mindenképp próbálj, sok webshop is kínál bérlési lehetőséget ha nincs a közeledben klub. Amik nekem személy szerint beváltak a Maraya és a Lennyup mert én a kendős csatosokat preferálom, de sokan szeretik a Liliputit, Gremesét.
2022. febr. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Olyan hordozót soha ne vegyél amit úgy reklámoznak hogy kifelé is lehet benne hordozni. Lépj be fb csoportokba. Ott tudsz nézni mindenféle hordozót, kérhetsz segítséget. Lehet tudnak hordozós klubbot a közeledben vagy épp tanácsadót.

Karikás kendőt (amit pofon egyszerű megkötni) pl ennek a töredékéért megveszel használtan. Ami külön jó mert már be van törve

2022. febr. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Most látom, csak 4 hónapos a babád, a linkelt eszközbe én nem tenném bele, szerintem pici hozzá és nem lehet megfelelően ráigazítani. Fontos, hogy terdhajlattol terdhajlatig támassza a kis lábát, illetve a háta is de tudja venni a c alakot, szerintem ez kicsit merev ehhez. 2-es voltam.
2022. febr. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Aminek nem állítható a terpesze és body magassága, valamint merev anyagból van és kifelé fordított babával reklámozzák, az felejtős. Az is, aminek a nevében benne van, hogy kenguru. Keress a környékeden hordozós klubot ha próbálni szeretnél. A Facebookon valóban segítenek ajánlani jó eszközöket. Ezeket többnyire használtan is be tudod szerezni akár marketplacen, de vannak hordozó adok-veszek csoportok is. Olcsóbbak, mint újonnan. Normális, ortopédiailag megfelelő hordozó 25ezertől kezdődik kb., ezért ajánlott használtan venni.
2022. febr. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek. egyebkent erre is azt irjak hogy


A Nemzetközi Csípődiszplázia Intézet (IHDI) ajánlásával


de akkor gondolom csak reklam nem tobb :(

bocsi csak tenyleg eleg zoldfulu vagyok ebben

2022. febr. 10. 14:54
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Az a plecsni megvehető sajnos. 😔
2022. febr. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ilyet soha ne vegyél.

Liliputi, Gremese, Manduca, stb gyárt szuper hordozókat.

A fent ajánlott csoport nagyon hasznos, vagy ha célzottan érdekel valamelyik márka, a legtöbbnek van csoportja.

2022. febr. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
2022. febr. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

meggyőztetek :)


Manduca XT-ről mi a véleményetek?

2022. febr. 10. 20:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!